Valamar Sanfior Hotel & Casa

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

5/5

Valamar Sanfior Hotel & Casa

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Stručný popis:

  • romantická dovolená ve dvou, ale i rodinná zábava bez hranic
  • bohatá nabídka aktivit a zábavy pro každého
  • šarm hotelu a skvělá poloha na pobřeží představuje vynikající volbu pro dovolenou

Poloha:vedle krásných pláží, obklopen středomořskou vegetací, cca 1 km od Rabacu.

Pláž:skalnatá, oblázková, pláž byla oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži zdarma (v omezeném množství).

Bazén:venkovní bazén (164 m²) se sladkou vodou a dětský bazén (20 m²) před hotelem Valamar Sanfior; venkovní bazén (190 m²) se sladkou vodou před Casa  Sanfior; vnitřní bazén (132 m²) s ohřívanou sladkou vodou v hotelu Valamar Sanfior, ručníkový servis, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, centrální restaurace s kuchařskou show, dětský koutek se speciálním menu, několik barů, obchod se suvenýry, směnárna, bankomat, úschovna kol, malé wellness & spa centrum, parkování v ceně.

Ubytování:

Hotel Sanfior- 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, strana park (classic, ST2P, 74040); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, SUPSB, 74041); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, strana park, s možností 2 přistýlek (junior suite, JRSUP, 84482); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, strana park (classic, ST2P, 94605); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, SUPSB, 79908); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi;

Casa Sanfior- 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (superior, CSU2SB, 79944); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, CSUPSB, 74663); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet:Wi-Fi zdarma.

Stravování:polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře nealkoholické nápoje (točené pivo, bílé a červené víno, voda, džus; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava:fitness, Bike Center Rabac (vše pro cyklisty na jednom místě), Nordick walking, půjčovna kol (za poplatek); tenisové kurty, minigolf, stolní tenis (za poplatek; vodní sporty na pláži (za poplatek).

Domácí mazlíčci:platba na recepci 25€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka:platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Nabídka pro děti:Maro Club (3-12 let) různé aktivity a zábavní program pod odborným dohledem, pro děti starší 12 let venkovní prostor pro sport a zábavu (plážový volejbal, stolní tenis, badminton), Maro Disco, Maro Party - večerní zábavní program pro děti; vše v období 15.6.-31.8-2021.

Základní cena zahrnuje

Cena zahrnuje:ubytování, polopenzi plus a pobytovou taxu.

Autobusová doprava:možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out:po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

• ubytování

• polopenze plus

• pobytovou taxu

Děti:

• až 2 děti do 12 let ZDARMA

Základní cena nezahrnuje

Možné doplatky (při rezervaci):

• zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.

• pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Poznámka:

• dětská postýlka platba na recepci 5€/den

Důležité:

• 20% sleva do 28.2.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Informace o zájezdu

Pořadatel: KOMPAS Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o., IČ 15269540.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel & Casa Valamar Sanfior ****
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel & Casa Valamar Sanfior

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 101 676
dnes 12–18 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Istrie

5/ 5 2 recenzí


MARK červen 2018
Dovolená ve města Rabac. Dovolená v posledním červnovém týdnu v hotelu Valamar Sanfior. Kvalitní ubytování v blízkosti moře v hotelu, který byl obklopen za... celá recenze


Věra září 2013
Krásná dovolená v Rabacu. Týdenní pobyt v krásném a klidném hotelu Sanfior. Možnost koupání ve třech bazénech, dva venkovní, jeden vnitřní a v moři. Dva hot... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Valamar Sanfior Hotel & Casa
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
10 240 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 101 676

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 240 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč