Veli Mel Sunny hotel by Valamar

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Rab, Lopar

Veli Mel Sunny hotel by Valamar

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Rab, Lopar
Číslo zájezdu: 2 046 460
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis lokality

Rab je chorvátsky ostrov uprostred Kvarnerského zálivu. Je vyhľadávaný kvôli vysokému počtu hodín slnečného svitu a veľmi zdravému bezprašnému ovzdušiu, presýtenému morskými soľami. Polostrov Lopar nájdete v severnej časti Rabu. Pobrežie v tejto časti Rabu je veľmi členité a pri pohľade na mapu môže tvar Loparu niekomu pripomínať roztvorenú dlaň. Jadranský ostrov Rab je so svojimi skrytými plážami, krištáľovo čistou vodou a nádherným stredomorským prostredím skutočným rajom na Zemi. Mesto Rab a jeho staroveké hradby rozprávajú príbeh z dávnych čias, ktorý však i dnes nie je zabudnutý. Tajomstvo známej kuchyne ostrova spočíva v organicky pestovanom ovocí a zelenine, čerstvých rybách a aromatických bylinkách, ktoré jej dodávajú bohatú chuť a vôňu. Trajektom sa z pevniny na ostrov Rab dostanete celoročne len za 15 minút.

Info

Veli Mel Sunny hotel by Valamar je súčasťou hotelového komplexu San Marino, ktorý je najvyhľadávanejším miestom na ostrove Rab. Komplex leží v pokojnej zátoke pri dlhej piesočnatej pláže známej pod názvom “Rajská pláž” a lemovanej bohatou zeleňou, vďaka ktorej je klíma vhodná pre liečbu dýchacích ciest. Vzdialenosti pláž                           50 m centrum                    500 m nákupné možnosti      200 m

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, s možnosťou jednej prístelky jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, klimatizácia, WiFi (zdarma) vlastné sociálne zariadenie balkón povolené ubytovanie s domácimi zvieratami (za poplatok) Vybavenie hotela: centrálna recepcia klimatizovaná centrálna reštaurácia aperitiv bar s berasou parkovisko (zdarma)

Stravovanie

polpenzia, raňajky a večere podávané formou bufetovy?ch stolov nápoj k večeri (víno, pivo, nealkoholické nápoje miestnej výroby) stredomorská a medzinárodná kuchyňa, šalátový bufet, vegetariánske jedlo, rybie špeciality, koláče

Pláž

jemny? piesok, pozvoľny? vstup do mora plážová reštaurácia ležadlá a slnečníky (za poplatok) nafukovací vodný park, tobogan

Šport a zábava

basketbalové a minifutbalové ihriská, plážovy? volejbal stolny? tenis, minigolf 9 tenisovy?ch kurtov (niektoré aj s osvetlením) vodné športy, potápačšké centrum prenájom bicyklov animácie a večerné zábavné programy

Doprava

individuálna. Nástup denne. Minimálna dĺžka pobytu 3 noci.

Základní cena zahrnuje

  • Individuálna: 7x ubytovanie s polpenziou, nápoj k večeri, klimatizácia K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základní cena nezahrnuje

  • Individuálna - povinné príplatky: kúpeľný poplatok: dieťa do 12 rokov bez poplatkov, osoba od 12 do 18 rokov = 8,- €/týždeň, osoba od 18 rokov = 16,- €/ týždeň

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovná kancelária FIFO s r.o., IČ 31443770.
Lokalita dle pořadatele: Rab, Lopar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Veli Mel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Hotel Veli Mel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 460
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Veli Mel Sunny hotel by Valamar
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Rab, Lopar

Cena
415 EUR/os
(10 223 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 460

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
395,66 EUR
príplatok za domáce zviera -
0
195 EUR
povinný kúpeľný poplatok - dieťa 12-17 rokov
0
8 EUR
povinný kúpeľný poplatok - osoba od 18 rokov
0
16 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR