Termín:
18. 4. – 22. 4. 2019
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
6 290  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Bretaň je zemí plnou tajemné historie, legend, tradic, kulturního dědictví, přírodních krás a gurmánských specialit. Poznejte v našem zájezdu alespoň některé z nich. Navštívíme korzárské město Saint Malo, označováno jako metropole na břehu oceánu. Navíc se chlubí jedním z největších světových rozdílů mezi přílivem a odlivem. Chybět nebude zastávka v Dinardu, městě na Smaragdovém pobřeží a západ slunce u nejpůsobivějšího bretaňského mysu.

Program

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách.

2. den: Dopoledne příjezd do města Le Mans. Společná prohlídka, během níž uvidíte hradby pocházející ze 3. století, Katedrálu Saint - Julien, bývalý klášterní kostel Notre - Dame de la couture nebo staré město s malebnými měšťanskými domky. Večer odjezd na ubytování.

3. den: Ráno procházka městem. Uvidíte hrad Chateau de St - Malo, katedrálu St - Vincent nebo můžete navštívit 'Grand Aquarium', což je jedno z největších akvárií ve Francii, kde je k vidění více než jedenáct tisíc mořských zvířat. Poté přejezd do města Dinard, ležící na skalnatém útesu Smaragdového pobřeží, kam během přelomu století dojížděli zámožní klienti. Najdete tu krásné pláže, pobřežní promenády luxusní hotely. Následuje přejezd k Mysu Fréhel, kde si počkáme na západ slunce. Uvidíte tu překrásné útesy, kolem nichž létá tisíce ptáků. Dále tu stojí maják pocházející z 20. století. Původně tu stával maják z doby Ludvíka XIV. V podvečer odjezd na ubytování.

4.den: Návštěva hlavního města Bretaně - Rennes. Navštívíme Staré město, v jehož středověkých uličkách uvidíte ještě několik typických hrázděných domků. Navštívíte Palais du Parlement de Bretagne ze 17. století, katedrálu St-Pierre ze 17. století s neoklasicistním interiérem. Navštívit můžete několik muzeí, např. Musée des Beaux-Arts zabývající se malířskou pontaventskou školou, kultuře a dějinám Bretaně se věnuje Musée de Bretagne a je tu také interaktivní muzeum vědy s planetáriem Espace des Sciences. Večer odjezd do ČR

5.den: Návrat do ČR kolem poledne.

Nástup / Výstup

PRAHA - 15:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 16:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ - 17:00 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV - 18:30 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Autobusovou dopravu
Ubytování se snídaní
1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

Vstupy do objektů
Pobytovou taxu 4€
Příplatek za jednolůžkový pokoj
Cestovní a úrazové pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Bretaň
  • Místo dle CK: Bretaň

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Velikonoční putování po Bretani

Číslo zájezdu: 1193300
Francie, Bretaň

Všechny termíny a možnosti (1)