VENICE BEACH

  Tunisko, Djerba, Midoun

3/5

VENICE BEACH

    Tunisko, Djerba, Midoun
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v rozlehlé zahradě v turistické oblasti, 3 km od města Midoun, 16 km od Houmt Souk a 35 minut jízdy od letiště.V okolí se nachází několik obchodů, kavárny a diskotéky.

Vybavení

Oblíbený hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, sejf na recepci za poplatek, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, maurská kavárna, WiFi připojení ve veřejných prostorech zdarma, obchod se suvenýry.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, balkón nebo terasa. Ve standardním pokoji je možnost jedné přistýlky, za příplatek velké pokoje až pro 4 dospělé.

Pláž

Široká písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Dva venkovní bazény, krytý bazén, masáže, hydroterapie, léčebné procedury ve wellness centru, aerobic, gymnastika, šipky, lukostřelba, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, petanque, míčové hry, minigolf, vodní sporty. Animační programy, které zajišťují bohatý program během dne a večerní představení.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Bazén, miniklub, hřistě.

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu 2 TND / den
  • max. 14 TND (platí se na recepci hotelu).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Djerba
  • Místo dle CK: Djerba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Venice Beach ***
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Venice Beach

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 853 981
dnes 8–18 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Djerba

3/ 5 1 recenzí


Robin září 2013
Klidná dovolená bez velkých očekávání. Poměr cena/výkon cca odpovídal, na začátku září je na Djerbě krásné počasí.... celá recenze

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

VENICE BEACH
    Tunisko, Djerba, Midoun

Cena
13 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 853 981

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč