Vídeň, její památky a historické skvosty (Vídeň, její památky a historické skvosty)

  Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň

Vídeň, její památky a historické skvosty (Vídeň, její památky a historické skvosty)

    Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň
Číslo zájezdu: 2 050 653
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Resort

Program zájezdu:

1.den: Ráno odjezd na prohlídku císařského sídla Habsburků - zámku Schönbrunn (UNESCO), který je jedním z nejkrásnějších v Rakousku. Pro návštěvníky je 40 zpřístupněných místností, které patřily císaři Franzi Josefovi, císařovně Sisi nebo Marii Terezii a jejímu manželovi Františku I. a také honosné reprezentativní prostory - Velký sál, Zrcadlový sál a Milionový sál. Také zámecký park s francouzskou zahradou a římskými ruinami, vyhlídk. terasu s kolonádou Gloriette, ZOO v parku zámku a muzeum kočárů Wagenburg, přesun na prohlídku unikátního secesního domu Hudertwasserhaus, odjezd na ubytování ve Vídni.

2.den: Okružní jízda po Ringstrasse okolo hist. centra Vídně. Státní opera, galerie umění Albertina, Hofburg, Parlament, Nová radnice, Vídeňská univerzita, Národní divadlo. Poté cukrárna Sacher známá svým skvělým dortem, populární nákupní ulice Kärntnerstrasse, císařská hrobka, Štěpánské náměstí se Stephansdomem, moderní Haasův dům, Graben s morovým sloupem sv.Trojice, kostel sv. Petra, Michalskou bránou do Hofburgu i Neuburgu – historické budovy Habsburků s císařskou klenotnicí, muzeem Sisi, Burgtheatrem, Novou radnicí aj.

3.den: Karlsplatz s kostelem, horní a dolní Belveder, Přírodovědecké muzeum (největší na světě). Možn. návštěvy zábav. parku Práter, odjezd do ČR.

V ceně zájezdu je:

2x ubytování ve Vídni na úrovni min. 2*, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, doprava zájezd. autobusem s klimat., 2x snídaně formou švédských stolů, průvodce CK, pojištění úpadku CK.

V ceně zájezdu není:

Povinné komplexní cestovní pojištění (tabulka na straně 38), vstupy cca 40 - 60 €.

Základní cena zahrnuje

  • doprava
  • průvodce CK
  • 2x snídaně ve formě švédských stolů
  • 2x hotelové ubytování ve Vídni
  • pojištění úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • vstupy cca 40 - 60 €.
  • Komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Vídeň
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 050 653
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Vídeň, její památky a historické skvosty (Vídeň, její památky a historické skvosty)
    Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň

Cena
4 450 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 653

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 450 Kč
sleva za dítě 3-11 let s 1 dospělým
0
-500 Kč
sleva za dítě 3-11 let na přistýlce se 2 dospělýma
0
-1 000 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč