Termín:
20. 10. – 23. 10. 2019
Počet dní:
4 (ne – st)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Základní informace
Nově zrekonstruovaný hotel Lenas*** v moderní obchodní čtvrti na severu Vídně (UNO CITY), vzdálené pouze 10 minut metrem do centra města.
V bezprostředním okolí se nachází "Donauinsel" a "Starý Dunaj", které nabízejí mnoho outdoorových aktivit a různých sportů.
Kolem Starého Dunaje, který byl dříve spojený s hlavním tokem Dunaje, se dnes rozkládá rekreační oblast, kde se můžete věnovat například plachtění. Hotel stojí v bezprostřední blízkosti nákupního centra Donauzentrum.
Z nedaleké stanice metra (trasa U1) dojedete přímo do centra Vídně. Blízko najdete také autobusovou zastávku Wagramerstraße. Na místě lze parkovat zdarma.
Vybavení
Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech společných prostorách a terasu s výhledem na Starý Dunaj.
Ubytování
Světlé moderní pokoje mají zvukotěsná okna, satelitní TV a koupelnu s fénem. Pokoje pro 2-3 os., 1lůžkové.
Stravování
snídaně - formou bufetu, kde můžete ochutnat různé moučníky včetně sladkých knedlíků plněných švestkovou marmeládou a mražený jogurt
Poloha
Vídeň - u slepého ramene Dunaje - v blízkosti UNO CITY
Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Vídeň s dětmi aneb adrenalin nejen pro děti - 3 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní, pojištění pro případ storna pobytu.

Základní cena nezahrnuje

Vídeň s dětmi aneb adrenalin nejen pro děti - Vstupné na vybrané atrakce, Vídeňská karta 48 hod./€ 18,90, 72 hod./€ 21,90.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Mauthner, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Vídeň
  • Místo dle CK: Vídeň

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.


Vídeň s dětmi aneb adrenalin nejen pro děti ***

Číslo zájezdu: 1379907
Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň