Vila LIDIJA

  Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič

1/5

Vila LIDIJA

    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič
Číslo zájezdu: 2 046 226
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

nově postavená a vkusně zařízená vila se nachází v klidné části města v blízkosti moře (cca 250 m od hlavní pláže Orebiče) i centra

Ubytování

je zajištěno ve studiích - dvoulůžkové studioapartmány (možnost propojení), dále třilůžkové studioapartmány s možností přistýlky

Vybavení

každé studio je vybaveno kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem nebo terasou. Všechna studia jsou vybavena klimatizací. K dispozici je posezení na venkovní terase vily s grilem. WI-FI připojení je k dispozici ve všech studiích a apartmánech.

Stravování

vlastní nebo polopenze v blízké restauraci (cca 5 minut chůze). Snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze tří jídel.

Pláž

písčité pláže občas přecházející v oblázkové s drobnými kamínky cca 250 m, pozvolný vstup do moře. Pláže jsou pravidelně udržované a čištěné, vybavené sprchami, možno využít i nabídek windsurfingu, vodních skútrů, šlapadel.

Upozornění

jednolůžkový pokoj + 500,- Kč/noc

Názor CK

ubytování za skvělou cenu blízko centra i písečné pláže

Stravování
  • Vlastní nebo formou polopenze v blízké restauraci (cca 5 minut chůze) kde se podává snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze 3 jídel. V Orebiči jsou 3 pekárny a několik obchodů s potravinami včetně většího Konzumu. Najdete zde také několik kvalitních pizzerií, kaváren a restaurací.Nejbližší obchod najdete 4 minuty chůze od vily, na příjezdu do Orebiče je veliký Konzum. Samozřejmě nechybí ani rybí trh, kde si můžete zakoupit čerstvou - právě vylovenou rybu.
Plážový servis

písčitá pláž občas přecházející v oblázkové s drobnými kamínky cca 250 m, pozvolný vstup do moře. Pláže jsou pravidelně udržované a čištěné, vybavené sprchami, možno využít i nabídek windsurfingu, vodních skútrů, jachet, šlapadel.

Základní cena zahrnuje

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 7 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatky viz tabulka, pobytová taxa 1,8 EUR/noc dospělý, 0,9 EUR/noc dítě 18-12, dítě do 12 let zdarma

Informace o zájezdu

Pořadatel: BON TON, s.r.o., IČ 25390589.
Lokalita dle pořadatele: Pelješac, Orebič
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 226
dnes 12–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Jižní Dalmácie

1/ 5 1 recenzí


Ludmila červenec 2015
Nepravdivé informace. vila Lidija neodpovídá ani požadavkům nenáročné klientely... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila LIDIJA
    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič

Cena od
12 555 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 226

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
12 990 Kč
povinný příplatek za polopenzi - osoba
2
3 360 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě
0
2 240 Kč
povinný příplatek za autobusovou dopravu - obousměrná - osoba
2
2 400 Kč
povinný palivový příplatek - osoba
2
300 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč