Vila SIRENA

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

5/5

Vila SIRENA

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

vila se nachází v klidné části letoviska Gornja Vala přímo u oblázkové pláže

Ubytování

studia pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě do 12-ti let, vlastním soc. zařízením a kuchyňkou, apartmány pro 4 osoby s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a dvěma ložnicemi. Studia v 2. patře mají balkón.

Vybavení

všem klientům je k dispozici terasa s krbem a posezením přímo nad pláží s výhledem na moře. Pro klienty s vlastní dopravou je zajištěno parkování přímo u vily zdarma.

Stravování

vlastní, nebo polopenze v Hotelu Hani.

Pláž

oblázková pláž přímo před vilou

Názor CK

velmi oblíbená vila pro svou skvělou polohu přímo u moře a rodinnou atmosféru!

Stravování

STRAVOVÁNÍ PRO VILU SIRENA klienti, kteří mají vlastní stravu mají k dispozici v každém studiu či apartmánu kuchyňský kout. Klienti, kteří mají připlacenu polopenzi (musí být uvedeno na cestovní smlouvě a voucheru) dochází na polopenzi do restaurace SUNCE (NANO). Polopenze v SUNCE - snídaně servírované, večeře minimálně o dvou chodech + přílohy a saláty formou bufetu. Klienti, si mohou ve většině případů dokoupit stravu také u delegáta na místě.

Plážový servis

oblázková pláž přímo u ubytování

Základní cena zahrnuje

  • Autobusová doprava
  • dopravu autokarem, ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
  • Vlastní doprava
  • Ubytování na zvolený počet nocí, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • Autobusová doprava
  • komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatky viz tabulka, pobytová taxa (platí se na místě) 1,8 EUR/dosp.os/noc, děti 12-18 let 0,9 EUR/noc, dítě do 12-ti let neplatí, , jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc
  • Vlastní doprava
  • komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatek za jednolůžkový pokoj (400,- Kč/noc), pobytové taxy 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)

Informace o zájezdu

Pořadatel: BON TON, s.r.o., IČ 25390589.
Lokalita dle pořadatele: Makarská riviéra, Drvenik
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Sirena **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Vila Sirena

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 220
dnes 12–18 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 2 recenzí


Ladislav červenec 2016
Bezproblémová dovolená. pokud mám shrnout dovolenou, byla naprosto bez problémů. Zejména lze jen pochválit řidiče, za příjemnou, bezpečnou jízdu, chování ... celá recenze


Petr Nič srpen 2013
Hodnocení zájezdu. Skvělý zájezd za dobrou cenu.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila SIRENA
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

Cena
11 050 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 220

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
11 050 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě do 12 let
0
1 960 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
2 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč