Termín:
20. 10. – 27. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

8-pokojová vila 500 m2 na 3 podlažích. Prostorné a světlé, luxusní zařízení: otevřený velký obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka a rádio. Jídelna s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/sprcha/WC, vířivou vanou, TV a klimatizace. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x francouzským lužkem a klimatizace. Kuchyně (5 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Ve spodním patře: jídelna s otevřený krb a jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: otevřený obývací pokoj s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na lodžii. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x francouzským lužkem a klimatizace. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu a Rome. K dispozici: pračka, telefon, sejf, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 5 Auta).

Popis

Montecompatri 12 km od Frascati: Pěkná, komfortní vila Villa Mina". Klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: park 10'000 m2 (oplocený), květinami a stromy, pěkná zahrada k relaxaci, bazén (6 x 12 m, hloubka 150 - 190 cm, 01.06.-30.09.). Sprcha/WC u bazénu, tenis, zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: ústřední topení, klimatizace, Cena za topení se platí na místě (01.11.-01.05.). Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Transfer z letiště. Parkovací místo (4 x). Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 3 m, pekárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Frascati, Castel Gandolfo, Parco Castelli Romani, Rocca di Papa. Známá jezera v okolí: Lago Albano. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. Skupiny mládeže jen na dotaz. Vhodné pro společenské akce. Možno zarezervovat kuchařský kurz. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Mezi strážci žijí na spodním patře.

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

  • Klimatizace - 0.5 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
  • Vratná kauce v hotovosti - 1000.0 EUR paušál
  • Náklady na energii - 0.5 EUR
  • Závěrečný úklid - 35.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Lazio
  • Místo dle CK: Frascati

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Villa Mina ****

Číslo zájezdu: 970976
Itálie, Lazio, Frascati