Termín:
31. 8. – 7. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
bez stravy
Původní cena:
15 798  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

velmi příjemná vilka se nachází v upravené zahradě s možností posezení, v klidnější části Acharavi a pouze 80 metrů od oblázkovo-písečné pláže. Centrum letoviska se spoustou restaurací, barů a taveren je vzdálené cca 450 metrů. V okolí najdete několik bazénů, které jsou volně k užívání.

Ubytování

prostorná dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout vybavený základním nádobím, lednicí a elektrickým vařičem. Všechna studia jsou vybavena sítěmi proti komárům a mají vlastní balkon nebo terasu.

Stravování

vlastní, případně lze dokoupit večeře nebo polopenzi v taverně Skondros přímo na pláži s krásným výhledem na moře a výbornou kuchyní. Snídaně jsou kontinentální servírované a večeře jsou servírované menu o 4 chodech – předkrm, hlavní chod, zeleninový salát a dezert.

Pláž

Oblázkovo-písečná, pouze 80 m od ubytování.

Zábava

v okolí vodní sporty, v centru restaurace, taverny, obchody, bary a diskotéky. Půjčovna kol, motorek a aut nedaleko. Možnost podnikání pěších výletů po okolí.

Tip CK

Velmi příjemná vilka v upravené zahradě s možností posezení, jen kousek od oblázkovo-písečné pláže. Centrum letoviska se spoustou restaurací, barů a taveren je vzdálené cca 450 metrů. V okolí najdete několik bazénů, které jsou volně k užívání.

Doprava

Letecky

Stravování

Bez stravy

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování v dvoulůžkovém studiu, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

    komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu. Možnost doobjednání večeří za 330 Kč/osoba/den nebo polopenze 460 Kč/osoba/den v taverně Skondros na pláži. Snídaně jsou servírované kontinetální a večeře je menu o 4 chodech. Děti do 12ti let mají slevu 100 Kč/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Datour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Korfu
  • Místo dle CK: Acharavi
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Studia Stefania

Typ pláže: písčito - oblázková, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Studia Stefania

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

61. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Korfu

Poslední komentář

19.7.2018 | Evík
Datum pobytu: červenec 2018
Chtěla jsem klidnou dovolenou a to se mi splnilo. Jediný nedostatek byl v tom, že voda je sice pitná, ale úplně jiné, nezvyklé chuti. Museli jsme si ji nosit v petlahvích z města. Nebyla by na škodu možnost koupě u majitelů. To by jistě všichni přivítali. Ne každý si najímá auto.

Nejnovější recenze

4
19.7.2018 | Evík
Datum pobytu červenec 2018
4/5 - Skvělé
Chtěla jsem klidnou dovolenou a to se mi splnilo. Jediný nedostatek byl v tom, že voda je sice pitná, ale úplně jiné, nezvyklé chuti. Museli jsme si ji nosit v petlahvích z města. Nebyla by na škodu možnost koupě u majitelů. To by jistě všichni přivítali. Ne každý si najímá auto.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií