Villaggio Marco Polo s bazénem

Itálie, Kalábrie, Santa Domenica

4/5

Villaggio Marco Polo s bazénem

  Itálie, Kalábrie, Santa Domenica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

villaggio se nachází poblíž nádherné pláže Riaci 50 – 350 m od pláže ( Ricadi – Santa Domenica ), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticano, cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je zde campingová, rezidenční a hotelová část. Villaggio je situováno ve třech úrovních vybudované do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a  apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy (za poplatek) jsou apartmány a hotelové pokoje, zasazené do zeleně citronovníků a pomerančovníků, uprostřed je bazén, amfiteátr, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situovaná přímo u pláže a tvoří ji campingová část, obchod, bar a restaurace.

Ubytování

apartmány mono pro 3 osoby– obývací pokoj s kuchyňským koutem a 3 lůžky, sociální zařízení, malá veranda, bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, sociální zařízení,  trilo pro 5 osob – ložnice s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky , obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, sociální zařízení. Hotelové pokoje Economy – dvou-čtyřlůžkové pokoje (palanda), sociální zařízení, TV, fén, minibar,  klimatizace, za poplatek wi-fi a trezor, pokoje Classic – stejné, ale po rekonstrukci, za příplatek (cena na vyžádání). Všechny pokoje nemají balkon.

Vybavení

recepce, bar, restaurace, bazén, tenisový kurt, fotbalové hřiště, obchod, amfiteátr, wi-fi za poplatek v celém objektu včetně pokojů, plážový servis (slunečník a 2 křesílka), animační program cca 15.06.-15.09. Delegát se nachází v oblasti, není při ubytovávání klientů, je k dispozici 1- 2 x týdně a organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce.

Stravování

u hotelu: snídaně kontinentální, oběd a večeře servírované výběr ze 3 druhů, točená voda.

Základní cena zahrnuje

apartmán: nájem apartmánu týden (pobyty sobota – sobota), spotřeby energií, zdarma plážový servis (do 20.06. a od 05.09.), bazén, animace cca od 15.6.-15.9.hotel: ubytování za osobu a týden v pokoji Economy s polopenzí, zdarma použití bazénu, animace cca 15.06.-15.09., plážový servis, klimatizace.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek apartmán: závěrečný úklid 35 € / apartmán, pobytová taxa. Povinný příplatek hotel: pobytová taxa. Nepovinný příplatek apartmán: ložní prádlo 8€ / osoba, ručníky 8 € / osoba, plážový servis 20. 06. -05. 09. 90 € / týden (slunečník + 2 křesílka). Domácí zvířata: malého vzrůstu povolena jak u hotelu, tak u apartmánu, za příplatek 30 €/týden (kromě společných prostor). Vratná kauce: 100 € / apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Ricadi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Marco Polo ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Villaggio Marco Polo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 478 866
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kalábrie

4/ 5 2 recenzí


Renata září 2019
Ráj. hotel je v kouzelném místě, je na něm vidět, že je již starší, ale díky tomu má jisté kouzlo, které postrádají nové - dokonalé - r... celá recenze


mishula září 2013
Překvapení. Co nás mile překvapilo bylo, že v recepci je Češka, takže komunikace proběhla v pohodě i předání klíčů bylo hned. Ubytování už by... celá recenze

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Villaggio Marco Polo s bazénem
  Itálie, Kalábrie, Santa Domenica

Cena
6 660 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 866

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 660 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč