VINCCI SAFIRA PALMS

  Tunisko, Zarzis

4/5

VINCCI SAFIRA PALMS

    Tunisko, Zarzis
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotelový komplex se nachází v klidné oblasti cca 12 km od centra Zarzis a cca 50 km od letiště.

Vybavení Hotelu

Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, lobby bar, hlavní restauraci, restauraci a la carte, snack bar, bar u bazénu a na pláži, maurskou kavárnu, WiFi připojení na recepci zdarma, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, klimatizací, telefonem, SAT-TV, minilednicí, trezorem (za poplatek), balkónem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pláž & plážový servis

Hotel leží přímo u krásné široké pláže s pozvolným vstupem do moře (místy kamenité dno). Lehátka a slunečníky zdarma, osušky na kauci.

Sport & Fitness

Venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, miniklub, basketbal, plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, šipky, lukostřelba, aerobic, vodní pólo, vodní gymnastika, animační programy, tenisový kurt, sauna, masáže, motorizované vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, miniklub, basketbal, plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, šipky, lukostřelba, aerobic, vodní pólo, vodní gymnastika, animační programy, lehátka a slunečníky.

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Zarzis
  • Místo dle CK: Zarzis

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Iberostar Safira Palms ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Hotel Iberostar Safira Palms

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 605 067
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Zarzis

4/ 5 3 recenzí


milan říjen 2019
Hodnocení hotelu vicci safira palm Tunisko. pobyt za přijatelnou cenu a tomu odpovídající služby... celá recenze


Helena červenec 2019
Pohodová dovolená u nádherného moře s malou pláží.. Příjemný hotel na klidném místě v Zarzisu u krásného moře, ale špatnou pláží.... celá recenze


Teri červen 2018
Super dovolená. Na dovolenou jsme jeli s přítelem a byla to naše první dovolená v Tunisku. Trochu jsem se bála, jelikož jsme měla z minulosti špat... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

VINCCI SAFIRA PALMS
    Tunisko, Zarzis

Původní cena
18 990 Kč/os

Cena
12 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 605 067

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 490 Kč
příplatek za výhled na moře - dospělá osoba
0
990 Kč
příplatek za výhled na moře - dítě 2-11 let
0
490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč