Vranov nad Dyjí - Penziony GAUDEO

Česko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Podyjí, Vranov, Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí - Penziony GAUDEO

  Česko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Podyjí, Vranov, Vranov nad Dyjí
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, od 1.6. do 31.8. vstup do kempu (na pláž).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penziony a restaurace GAUDEO představují ideální místo, kde strávit rodinnou dovolenou, uspořádat firemní akci, prožít svůj svatební den nebo si jednoduše zajít na dobré jídlo a pití. GAUDEO znamená v latině radost, těšit se nebo radovat se. V GAUDEU oku lahodí čisté, moderní line restaurace a pokojů. Nad dobrým steakem nebo rybou pečenou na čerstvých bylinkách si přijdou na své Vaše chuťové pohárky. Není lepší start dne, než nad šálkem voňavé kávy, který si můžete vychutnat na terase s výhledem na přehradní jezero. Závěr dne si zase zaslouží podvečerní procházku v krásné přírodě v okolí penzionu a láhev voňavého moravského vína.

POLOHA

přímo v areálu kempu Vranovská pláž, cca 200 m od písečné pláže Vranovské přehrady. Penzion nabízí ubytování ve 3 budovách.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, stylová restaurace GAUDEO, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, hřiště, herna, stolička a strava; animační programy pro děti (červenec - srpen), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové mezonetové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout (varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, rychlovarná konvice), TV-SAT, LAN internet, terasa. 4 bezbariérové apartmány.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet, při méně než 15 ubytovaných osob servírovaná), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd, večeře - jednotné menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: 6 víceúčelových hřišť (volejbal, nohejbal), lanový park, v kempu - nafukovací trampolína, stolní tenis, dětský vodní zorbing. Volný čas: vranovské pláže, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, vyhlídkové plavby po Vranovské přehradě, návštěva hradů a zámků, návštěva národního parku.

PLÁŽ

písečná pláž 500 m dlouhá s pozvolným přístupem do vody (200 m), na pláži velký tobogán.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, parkování, vstup na pláž (kromě termínů (1.4. - 31.5., 2.9. - 31.10.).

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek (12,- Kč/os./noc), poplatek z ubytovací kapacity (2,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Morava
  • Místo dle CK: Jižní Morava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 663 174
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

Vranov nad Dyjí - Penziony GAUDEO
  Česko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Podyjí, Vranov, Vranov nad Dyjí

Cena
5 075 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 663 174

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 075 Kč
příplatek za psa - celá ubytovací jednotka
0
1 400 Kč
příplatek za dětskou postýlku s lůžkovinami a vaničkou - celá ubytovací jednotka
0
450 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč