Wellness hotel Diana: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny

1/5

Wellness hotel Diana: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci

    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Wellness hotel Diana leží v malebném podhůří Jeseníků na okraji městečka Velké Losiny, obklopen lesy a skýtající nádherný výhled na oboru s daňky, rybník a hřebeny Jeseníků. Je to ideální místo pro relax a odpočinek ve spojení se sportovními aktivitami v každé roční době. Hlavními výhodami jsou lokalita v přírodě, výjimečné stylové prostředí, procedury přímo v objektu, vysoký standard, široká nabídka služeb přímo v hotelu, tiché okolí a také bazén přímo v budově. Vzhledem k bohaté historii tohoto kraje zde naleznete mnoho historických památek a také termální lázně s jedinečnou termální vodou o teplotě 36,7 °C. Hotel Diana je tak určen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu (turistika, cykloturistika, lyžování - ideální prostředí Jeseníků), ale také pro odpočinek, relaxaci a wellness.

Ubytování

Hoteloví hosté se zde mohou ubytovat v komfortních pokojích kategorie Standard Plus nebo v apartmánech. Součástí pokojů je moderní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, televize se satelitním přijímačem, lednička (minibar na vyžádání) a telefon. Některé pokoje mají internetové připojení Wifi. K dispozici je Wifi připojení v prostorách restaurace a hotelové haly. Hotel je bezbariérový s výtahem.

Restaurace

Hotelová restaurace s letní terasou se může pochlubit řadou ocenění. Hosté zde mohou ochutnávat výborné speciality připravené profesionálním týmem tak, že mile překvapí i ty nejnáročnější gurmány. Menu restaurace obsahuje jídla regionální i mezinárodní kuchyně a je doplněno širokou nabídkou moravských i zahraničních vín. V restauraci nechybí vybavení a služby pro děti včetně dětského menu, židliček, příborů a prostírání.

Wellness služby

Součástí hotelu je wellness centrum s vyhřívaným bazénem s chrličem, vířivkou pro čtyři osoby, saunou a relaxační místnosti. Najdete zde také jávský masážní salón s širokou nabídkou masáží.

Další hotelové služby a vybavení

Hosté mohou využívat také mnoho dalších hotelových služeb jako jsou konferenční prostory pro 200 osob, služby pro děti, dva dětské koutky, venkovní dětské hřiště, venkovní pergola s grilem a ohništěm, fitness centrum, squash a stolní tenis.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat před hotelem zdarma.

Základní cena zahrnuje

3x ubytování, 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu), volný vstup do bazénu, whirlpool, sauny, fitness, zapůjčení županu, 50% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY, 50% sleva na vstupném do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška a do termálního parku TERMÁLY LOSINY, Wi-Fi připojení, parkování

Základní cena nezahrnuje

lázeňský poplatek 20 Kč/os./noc
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Velké Losiny

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 598 103
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Olomoucký kraj

1/ 5 10 recenzí


Evžen červenec 2019
Gastronomická kvalita již upadá. Letos jsme hotel Dianu navštívili již po osmé z důvodů hezkého prostředí a v minulosti i dobrého jídla. Ze začátku od roku 2015 se... celá recenze


Petra červenec 2017
Wellness hotel Diana Velké Losiny. V hotelu jsme byli ubytovaní 2 dospělí a 2 děti ve věku 4,5 roku a 21 měsíců. Oceňujeme krásný výhled z apartmánu na panorama Jese... celá recenze

Nezávazná objednávka

Wellness hotel Diana: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci
    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny

Cena
4 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 598 103

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 920 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč