Termín:
22. 8. – 5. 9. 2018
Počet dní:
15 (st – st)
Počet nocí:
12
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
44 923  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel se nachází v nádherné lokalitě Kuta, na ostrově Bali v Indonésii.
Jen 3 minuty chůze Vás dělí od proslavené Kuta Beach a pouhých deset minut Vám zabere jízda z letiště přímo k hotelu, ze kterého se můžete pohodlně dostat do známé nákupní čtvrti Legian Street.

Ubytování

Nabídka je opravdu široká, od plně vybavených Superior a Deluxe pokojů, až po nadstandartní prezidentské apartmá.
Všechny pokoje mají zabudovaný samostatný klimatizační systém, telefon, televizi se satelitním příjmem a v neposlední řadě také příslušenství pro přípravů vlastních teplých nápojů.

Vybavení a služby

K dispozici Vám je hned několik plně vybavených jednacích sálů, s možností pořádaní banketů a rautů. Dále prostorná zahrada s příjemným zátiším.

Sport a zábava

Jak s rodinou, tak s přáteli si zde jistě vyberete to, co Vás baví nejvíce.

Tip

ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETŮ, ZÁJEZDY NA 10 a 13 DNÍ ZAHRNUJÍ VÝLETY POUZE POD PÍSMENY A, C a E
A) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMĚNÍM (CELODENNÍ VÝLET)
Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čajů. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.
B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE (PŮLDENNÍ VÝLET)
Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.
C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)
První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijcú. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.
D) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)
Cesta bude nejdříve směřovat do oblastí Antosari, Pupuan, Blimbing, kde si budete moci prohlédnout nádherné scenerie rýžových terasovitých polí. Cesta na sever je lemována mnohými přírodními krásami. Na severu si prohlédnete pláž vulkanického původu Lovina. Výlet pak pokračuje horským přechodem ze severu na jih ostrova s další zastávkou v chrámu Pura Ulun Danu Beratan, při jezeře Beratan. Chrám věnovaný bohyni rýže Dewi Sri je také známý jako jezerní chrám. Poslední částí tohoto výletu je návštěva tržiště s ovocem, zeleninou a suvenýry ve vesničce Bedugul.
E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (PŮLDENNÍ VÝLET)
Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdcích se suvenýry.

Stravování

Snídaně

Program

PRAHA - DENPASAR
Odlet z Prahy. Let do Denpasaru s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.
BALI
Přílet do Denpasaru, na ostrov Bali. Transfer do vybraného hotelu. Nocleh.
BALI
Snídaně. Volné dny u moře a možnost výletů, které jsou již zahrnuty v ceně zájezdu ( pobyt na 12 nocí zahrnuje 5 výletu ).
DENPASAR - PRAHA
Snídaně. Odjezd na letiště v Denpasaru. Let do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.
PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.
VÝLETY NA BALI - ZAHRNUTÉ V CENĚ
• ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETU
• ZÁJEZD NA 10 DNÍ ZAHRNUJE VÝLETY POUZE POD PÍSMENEM A, C a E
A) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMĚNÍM (CELODENNÍ VÝLET)
Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batibulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centrech stříbrotepectví a dřevořezbářství, vesnicích Mas a Celuk, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Dále cesta pokračuje k horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka bude u posvátného pramene Tampaksiring.
B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE (POLODENNÍ VÝLET)
Tento výlet Vás zavede ke chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleným opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.
C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)
První zastávkou je vesnice Kemenuh, kde uvidíte ukázky tradičních dřevořezbářských prací. Dále Vás cesta zavede do Klungung, hlavního města stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. st - palác Puri Agung. Pak pojedete do chrámového komplexu Besakih. Ve vesnici Punhkuran se seznámítes fascinujícími zvyky místních kmenu Bali Aga.
D) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)
Nejdříve si prohlédnete vodní chrám Ulun Danu, věnovaný bohyni jezera Bratan. Následují jezera Buyan a Tamblingan, která se nacházejí na území Národního parku Barat. Deštný prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáku, stromu a květin. Po krátké zastávce na pláži vulkanického původu Lovina, následuje prohlídka malebných rýžových teras.
E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (POLODENNÍ VÝLET)
Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Ve vesnici Batubulan si můžete koupit kamenné sochy. Ve vesnici Mas, centru dřevořezbářství, budete pozorovat umělce během práce. Vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Ve vesnici Ubud si prohlédnete obrazy malířů inspirovaných ostrovem Bali.

Doprava

Letecky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě z Prahy s přestupy včetně letištních a palivových tax
  • 12 nocí / 15 dní se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
  • všechny transfery podle programu
  • asistenci místního partnera a českého delegáta
  • 5 výletů podle programu
  • bonus: tradiční masáž 90 min.

Základní cena nezahrnuje

  • spropitné
  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Time Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Bali
  • Místo dle CK: Kuta

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Wina Holiday Villa ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

Všechny zájezdy do Wina Holiday Villa

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Bali

Poslední komentář

22.2.2017 | Gábina
Datum pobytu: únor 2017
Byli jsme spokojení.

Nejnovější recenze

5
15.10.2016 | Honza
Datum pobytu září 2016
5/5 - Úžasné
S přítelkyní jsme si celý zájezd moc užili. Velice nás potěšilo, že měl hotel, i přesto, že patří do řetězce Holiday Villa, osobité kouzlo a nesl se v duchu místních zvyků a tradic.
5
23.3.2016 | Jana Č.
Datum pobytu červen 2015
5/5 - Úžasné
Hotel je jednodušší ale čistý a s příjemnou atmosférou
3
18.3.2016 | Petr a syn
Datum pobytu březen 2016
3/5 - Průměr
za 3

Indonésie

Indonésie je nyní čtvrtá nejlidnatější země světa. Navzdory tomu plocha celkem 17 500 ostrovů je dostatečně velká na to, aby se na každém z nich našel nějaký panenský kout stvořený pro nezapomenutelnou exotickou dovolenou. Některá jména indonéských ostrovů jsou celosvětovým synonymem pro tropický ráj. Nejznámější je v tomto ohledu Bali. Vskutku jedinečná je biota Indonésie. Žije zde po Brazílii nejvíce druhů živočichů a rostlin na světě. Umožněno je to samozřejmě četnými porosty tropického pralesa. Indonéská ekonomika je nejrychleji rostoucí v celé jihovýchodní Asii. Své zastoupení v ní má i cestovní ruch. V Indonésii je toho tolik co poznávat. Věděli jste, že v celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky? Mimořádně bohatý je podmořský život kolem indonéských ostrovů, potápění a šnorchlování jsou proto velmi oblíbené a vyhledávané aktivity.


Wina Holiday Villa Kuta ***

Číslo zájezdu: 894071
Indonésie, Bali, Kuta

Všechny termíny a možnosti (111)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
St 3.10 – St 17.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 27.9 – Čt 11.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Út 25.9 – Út 9.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 20.9 – Čt 4.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Po 10.12 – Po 24.12.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Ne 9.12 – Ne 23.12.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 6.12 – Čt 20.12.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Út 4.12 – Út 18.12.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Ne 25.11 – Ne 9.12.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 22.11 – Čt 6.12.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Po 10.9 – Po 24.9.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Út 4.9 – Út 18.9.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 15.11 – Čt 29.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
So 10.11 – So 24.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 8.11 – Čt 22.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Út 6.11 – Út 20.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 1.11 – Čt 15.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
St 31.10 – St 14.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Pá 12.10 – Pá 26.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Čt 11.10 – Čt 25.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Út 9.10 – Út 23.10.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Ne 28.10 – Ne 11.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Pá 26.10 – Pá 9.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
St 24.10 – St 7.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč
Letecky
Praha
Ne 21.10 – Ne 4.11.2018
2 lůžkový pokoj superior, přistýlka
15 dní
snídaně
28 138 Kč