WINDSOR

  Portugalsko, Madeira, Funchal

3/5

WINDSOR

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v centru Funchalu, 300 metrů od přístavu a 20 km od letiště.

Vybavení

Hotel vhodný pro klienty, kteří hledají ubytování v centru města. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, snack bar, čistírna, Wi-Fi připojení na recepci a celém hotelu zdarma, TV místnost.

Pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefonem, klimatizací, sejfem, lednice za poplatek, WiFi připojení. Možnost jedné přistýlky.

Pláž

Pláž Barreinha je vzdálena od hotelu 10 minut chůze.

Sport

Bazén.

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Děti

Bazén.

Poznámka

Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. Od 1.5.2017 je účtována v některých hotelech městská taxa, kterou hradí každý klient, a to 1 EUR osoba / noc, max. 5 EUR. Tato městská taxa se platí na recepci hotelu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků v optimální knihovací třídě (v zimním období přes Lisabon)
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování s vybraným stravováním
 • služby česky hovořícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Funchal

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Windsor ****
Typ pláže: kamenitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 450 m
Všechny zájezdy do  Hotel Windsor

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 767 052
dnes 8–18 h

Hodnocení

3/ 5 2 recenzí


Jana S. duben 2011
Prohlídka hotelu Windsor****. Hotel byl otevřen v roce 1987 a v nedávné době renovován.V roce 2009 byl oceněn ekologickým certifikátem. ... celá recenze


Sylva P. duben 2012
Windsor - menší hotel střední kategorie v historické části Funchalu. Hotel Windsor se na většině svých materiálů pyšní kategorií 4*, nicméně tomu neodpovídá. Většina našich cestovních kanceláří ho vš... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

WINDSOR
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
24 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 767 052

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč