YOU & ME BY COCOON MALDIVES

  Maledivy, Raa Atol

YOU & ME BY COCOON MALDIVES

    Maledivy, Raa Atol
Původní cena
84 639 Kč/os

Cena
71 038 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 226 087
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

You & Me by Cocoon je soukromý, rustikální a romantický hotel v krásném nedotčeném koutu Malediv. You & Me by Cocoon je místo daleko od stresu každodenního života, kde si můžete odpočinout a strávit kvalitní čas se svojí drahou polovičkou. Zcela nový 5hvězdičkový resort You & Me se nachází na atolu Raa na severu Malediv, pouhých 20 minut jízdy motorovým člunem od vnitrostátního letiště Ifuru nebo 45 minutovým letem hydroplánem od mezinárodního letiště Male. Hotel je pouze pro dospělé, zaměřený na páry, novomanžele na svatební cestě a přátele.

Ubytování:

V hotelu je několik typů ubytování, dle umístění a vybavení. Manta Villa se nacházejí v laguně s výhledem na východ slunce, jsou to rustikální vily na dřevěných pilířích, vybaveny terasou s výhledem na lagunu. Mají rozlohu 55m2 a jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, mini barem, TV s plochou obrazovkou, koutkem na přípravu kávy a čaje, pracovním stolem, vysoušečem vlasů, telefonem, bezpečnostním trezorem, vinným sklípkem a koupelnou se sprchou a toaletními potřebami. Dolphin Villa jsou podobné Manta Villa avšak s výhledem na západy slunce. Beach Suite with pool se nacházejí u pláže a disponují malým bazénem. Wi Fi připojení zdarma.

VYBAVENÍ A SLUŽBY

v resortu se nachází jedinečná podvodní restaurace, dále restaurace Green carpet v trávě nedaleko bazénu určená pro obědy, restaurace Sand na písku, která nabízí snídaně a večeře, japonská restaurace Rising Sun, pobřežní restaurace La Pasta nabízí italskou kuchyni. Dále je zde recepce, turistické informace, lázeňské centrum, fitness centrum.

SPORT A ZÁBAVA

písečná pláž u hotelu, lázeňské centrum, fitness centrum, plážový volejbal, lekce jógy při východu a západu slunce, zumba, pilates, aqua fitness, vodní sporty, výlety, šnorchlování a potápění, rybaření, výlety za delfíny a další.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Raa Atol, Maldives
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

You & Me Maldives Resort by Cocoon *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  You & Me Maldives Resort by Cocoon

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 226 087
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

YOU & ME BY COCOON MALDIVES
    Maledivy, Raa Atol

Původní cena
84 639 Kč/os

Cena
71 038 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 226 087

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
71 038 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
948 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
570 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
360 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 6 dní
0
1 Kč