Termín:
26. 9. – 29. 9. 2019
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Název zájezdu:

ZA TERMÁLY POD TATRAMI BEŠEŇOVÁ & RAJECKÉ TEPLICE Za relaxem a poznáním slovenského Liptova

Popis zájezdu:

Pojeďte si s námi odpočinout do nedotčené přírody uprostřed hor. Díky termálním pramenům a krásné přírodě obklopující údolí řeky Váh se stala Bešeňová jedním z nejnavštěvovanějších míst na Slovensku. Celoročně přístupný moderní termální aquapark s pestrou paletou otevřených i krytých bazénů (některé venkovní s geotermální vodou) patří mezi největší na Slovensku. Najdete zde i tobogány, skluzavky, divokou řeku, krytou zábavně-adrenalinovou zónu s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím.

1.den:

Odjezd v ranních hodinách po trase: Plzeň - Rokycany - Beroun - Praha (cca 06,00 hod.) - Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd na Slovensko. V odpoledních hodinách ubytování v hotelu v BEŠEŇOVÉ přímo v areálu termálních lázní a koupání. Večeře a nocleh.

2.den:

Snídaně. Dopoledne výlet do pohoří Velká Fatra, kde na úpatí vrchu Sidorovo leží slovenský unikát zapsaný v seznamu UNESCO – obec VLKOLÍNEC - nejzachovalejší a nejkompletnější celek 45 původních lidových staveb, kde ještě dnes žije v dřevěnicích několik stálých obyvatel. Návrat do BEŠEŇOVÉ - koupání v termálních lázních. Areál vznikl v blízkosti horkých léčivých pramenů o teplotě 60 °C, které vyvěrají z hloubky 1 987 metrů. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 26 °C do 39 °C. Geotermální voda blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí. Má příznivé kosmetické účinky a díky lithiu má pozitivní vliv na psychiku. Večeře a nocleh. (Více na: http://thermalpark-besenova.aquapark.sk)

3.den:

Po snídani výlet do nejnavštěvovanější lokality Nízkých Tater - Demänovské doliny, nacházející se na severní straně tohoto pohoří. Prohlídka atraktivní DEMÄNOVSKÉ JESKYN SVOBODY, nejznámější a nejnavštěvovanější jeskyně Slovenska. Je největší a nejkrásnější z 30 jeskyň Demänovského krasu a řadí se mezi 10 nejkrásnějších jeskyní Evropy. Vyniká množstvím a pestrostí krápníkových útvarů a krásný mi sintrovými jezírky. Návrat do BEŠEŇOVÉ na koupání v termálních lázních. Večeře a nocleh.

4.den:

Snídaně. Příjemná zastávka v malebném prostředí přírody Dolního Liptova - Salaš Krajinka s možností nákupu slovenských sýrových specialit: bryndza, oštiepok, korbáčiky atd. Odpočinkové slovenské Lázně RAJECKÉ TEPLICE -základem zdejší terapie jsou přírodní termální prameny s teplotou 38 °C, jejichž léčebné účinky jsou známé již od 14.století. Zdejší 'Vodní svět' s bazény s termální vodou má nádech luxusu, areál s názvem Aphrodite je postaven v Antickém stylu, což dodá relaxaci mnohem větší prožitel. Návrat do Prahy do půlnoci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 3x ubytování v *** hotelu s polopenzí, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Inter Zbiroh, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Bešeňová, Rajecké Teplice

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.


Za termály pod Tatrami BEŠEŇOVá a RAJECKÉ TEPLICE

Číslo zájezdu: 1191918
Slovensko, Bešeňová, Rajecké Teplice

Všechny termíny a možnosti (1)