Termín:
1. 9. – 8. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
11 520  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vila Žaja se nachází v zálivu Mavarštica na ostrově Čiovo, cca 4 km od historického města Trogir. Oblázková a betonová pláž je vzdálena cca 200 m, nejbližší obchod 100 m, restaurace 300 m. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2- 5 osob, které jsou umístěné v přízemí a v 1. -2. patře. Apartmány v patře mají balkon, v přízemí terasu. Klimatizace v apartmánech je možná za příplatek. Parkování je možné v blízkosti vily. Hostům je k dispozici zahradní gril a malý venkovní bazén (6 m x 4 m).
1/2 STD - má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon.
1/5 (1/2+2+1) APT - má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a 2 lůžky, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon. Přistýlka (5. lůžko) je umístěná v ložnici nebo v obývacím pokoji.
1/5 (2/2+1)APT - má 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon. Přistýlka (5. lůžko) je umístěná v ložnici nebo v obývacím pokoji.
Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře 101 CK Zemek, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Čiovo
  • Místo dle CK: Okrug Gornji
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Žaja

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 300 m

Všechny zájezdy do Vila Žaja

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.