ZANZIBAR QUEEN UNIQUE HOTEL

  Tanzanie, Zanzibar

ZANZIBAR QUEEN UNIQUE HOTEL

    Tanzanie, Zanzibar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Nachází se na jedné z nejkrásnějších korálových pláží na světě - Matemwe -, Zanzibar Queen Hotel je opravdovým klenotem mezi ostatními letovisky Zanzibaru.
UBYTOVÁNÍ: Standard Double Room - Tyto pokoje jsou skutečnou podstatou rajské dovolené - vybavení, nábytek a příslušenství vytvářejí dokonale klidné místo k odpočinku. Je vybaven prostornou ložnicí, velkou postelí a balkonem, kde si můžete dopřát ranní kávu a úžasný výhled do zahrady. Všechny dvoulůžkové pokoje Standard se nacházejí v přízemí hotelu.
Standard Double Ocean View - Každý pokoj má balkon s úchvatným výhledem na oceán, který vám navždy zůstane v paměti! Dopřejte si odpočinek v tomto kouzelném prostředí s paprsky zapadajícího slunce na vaší pohodlné posteli. Všechny pokoje Standard Double Ocean View se nacházejí v prvním patře hotelu.
Suite Double Ocean View - Prostorné apartmá, které kombinuje eleganci a luxus. Ideální pro lidi, kteří ocení dekor, prostor a pohodlí. Velká okna představující Indický oceán učiní každý nový den zvláštním a jedinečným. V těchto úžasných interiérech našeho apartmá se budete cítit královsky a budete mít čas svého života!
Každej pokoj je vybaven - Wi-Fi, klimatizací, koupelna se sprchou, fén, beauty set, mini-bar, ručníky.
V hotelové restauraci Vám šéfkuchař rád připraví individuální pokrm speciálně pro vás. Na základě přírodních a čerstvých ryb, zeleniny a ovoce. Jídlo doslova vychází z oceánu přímo na talíř a kvalitní bar, kde si vychutnáte drinky, vína, šampaňské z celého světa.
K dispozici je také recepce 24 hodin denně, turistické informace, směnárna, úschova zavazadel, služba concierge, společenská místnost, pokoj pro alergiky, obchody v hotelu, obchod se suvenýry, lázně a wellness, masáže, hodiny jógy ... Služby pro rodiny a zábava venkovní dětské hřiště, knihy, DVD, hudba pro děti, stolní hry/puzzle.
ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény krytý a venkovní, aerobic, prohlídky na kole, badminton, vodní športy, šnorchlování, potápění, cyklistika.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: Zanzibar

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 853 859
dnes 7.30–17 h

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

ZANZIBAR QUEEN UNIQUE HOTEL
    Tanzanie, Zanzibar

Cena
41 864 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 853 859

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
41 864 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
40 Kč