ZVÍKOV chatky

  Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Středočeská pahorkatina, Zvíkovské Podhradí

3/5

ZVÍKOV chatky

    Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Středočeská pahorkatina, Zvíkovské Podhradí
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové chatky s možností přistýlky (přistýlka na kolečkách), povlečení, Sprchový kout.+WC, lednička, rychlovarná konvice, možnost elektrického přitápění, terasa s posezením. Celková velikost chatky je cca 6 x 3 m, z toho koupelna je cca 1,2 x 3 m + veranda 6 x 1,5 m. Chatky jsou ve vzdálenosti od hotelu 50 - 200 m.

STRAVA

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech - polévka, hlavní jídlo, dezert, výběr ze 2/3 hl. jídel) a obědů (menu o 2 chodech - hlavní chod a salát nebo dezert) v CK. Stravování probíhá v hotelu Zvíkov.

DALŠÍ SLUŽBY

SLUŽBY VE VENKOVNÍM AREÁLU HOTELU ZVÍKOV: - tenisový kurt: 80 Kč/1 hod Ceny jsou orientační. Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá platební karty

PARKOVÁNÍ

Zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

100 Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 19:30 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří (jednotné menu, většinou řízek s bramborem) v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním chatky do 10:00 hod poslední den pobytu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=6 platí ve všech termínech 1.2. - 9.4.20 a 12.4.-27.6. a 29.8.-15.12.20

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA: - venkovní krytý nevyhřívaný bazén (cca květen - září) - parkování - úschova kol - venkovní dětské hřiště - v sezoně dětská herna - stolní tenis BONUSY ZDARMA pro pobyty od 4 nocí: - 1x za pobyt káva s dezertem, - pro děti do 10 let, které budou mít dokoupené večeře dostanou ke každé večeři 1x točenou limonádu zdarma (0,3 l)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR POBYT od 60 LET (8 dní/7 nocí, nástup SOBOTA) v termínech 25.5. - 27.6. a 29.8. -.1.11.20 - 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře 3 chodové menu) - krytý venkovní bazén (cca květen - září) - 1x káva + domácí dezert - 1x whirlpool nebo 1x sauna, - sleva 20% na masáž - parkování Podmínka - min. 1 osoba v chatce 60 let.

CELKOVÁ KAPACITA

14 chatek

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

PROČ K NÁM ?

Poznejte krásy Zvíkovského podhradí a Orlické přehrady * Ubytování v blízkosti hradu Zvíkov

VYBAVENÍ

U chatek ohniště s lavičkami. Dále využívání služeb v hotelu Zvíkov (50 m) - restaurace, retroclub, letní terasa, sauna, vlastní krytý bazén, masáže, směnárna, fax, kopírka, velké parkoviště, kulečník, stolní tenis, dětské hřiště, v blízkosti sportovní areál s tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm, zajištění jízdy na koních aj.

POLOHA

Chatky jsou součástí hotelu Zvíkov a nachází se na břehu Orlické přehrady, na soutoku řek Vltavy a Otavy, v blízkosti hradu Zvíkov, cca 17 km severovýchodně od Písku.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem z Prahy po E 4, za Čímelicemi odbočka (4 km) na silnici č. 121 směr Zvíkovské Podhradí - Milevsko. Autem z Brna po dálnici D1, exit Humpolec - Pelhřimov - Tábor - Milevsko - Zvíkovské Podhradí. Vzdálenost: z Prahy cca 96 km, z Brna cca 207 km, z Ostravy cca 385 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Z Písku pokračovat autobusem do Zvíkovského podhradí (400 m).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Písku (17 km).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jihočeský kraj
  • Místo dle CK: Zvíkovské Podhradí

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 658 426
dnes zavřeno

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

3/ 5 25 recenzí


Jitka září 2019
Hrůza. Bungalov nic moc, konvici jsem musela nejdříve vyvařit, aby se dala použít. Na přespání budiž. Snídaně až na to, že dva dny nešel ... celá recenze


Jarouškovi červenec 2019
Hotel Zvíkov na dovolenou rozhodně ne!!. Člověk chodí celý rok do práce a za svoje vydřené peníze si vybere dovolenou. My jsme bohužel vybrali špatně a to na hotelu Zvíkov... celá recenze


I.J. září 2018
Bungalov Zvíkov. Pro náš krátkodobý pobyt vyhovující, na týdenní dovolenou s dětmi bych do chatek nejela.... celá recenze

Nezávazná objednávka

ZVÍKOV chatky
    Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Středočeská pahorkatina, Zvíkovské Podhradí

Cena
5 460 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 658 426

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 460 Kč
povinný příplatek za večeře - dítě do 10 let
0
770 Kč
povinný příplatek za obědy - dítě do 10 let
0
770 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
1 190 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč