Last Minute Korfu Řecko

Oblázkové a písečné pláže ostrova Korfu jsou často považovány za nejčistší v Evropě. Příroda ostrova je velkolepá a dominuje jí zeleň na drtivé většině plochy Korfu. Pro magickou zelenou barvu ostrova se mu často přezdívá Smaragdový. Vyberte si zájezd z naší Last Minute nabídky na Korfu a ušetřete při pořizování dovolené.


Poslední recenze Korfu

Messonghi Beach ***, Řecko, Korfu, Moraitika
5
12. 7. 2018 | Čapkovi
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Byli jsme opravdu spokojeni.. celá recenze
Hotel Telemachos ***, Řecko, Korfu, Dassia
4
11. 7. 2018 | Jarda
Datum pobytu: červen 2018

4/5 - Skvělé
Spokojenost.. celá recenze
Hotel Ipsos Beach ***, Řecko, Korfu, Ipsos
5
10. 7. 2018 | Kateřina
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Velmi dobré pro páry. :). celá recenze

Korfu

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Korfu je jeden z překrásných řeckých ostrovů plný nádherných pláží s vynikající řeckou kuchyní a přátelskými obyvateli. Je to druhý největší ostrov Jónských ostrovů a návštěvníkům má mnoho co nabídnout. Díky vhodnému podnebí s dostatkem srážek v zimě a slunečnímu svitu v létě je to jeden z nejzelenějších ostrovů. Ve spojení s průzračně tyrkysovým mořem a zlatými plážemi panuje na ostrově dokonalá idylka. Korfu je díky tomu často považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Získal dokonce přezdívky Zelená perla Jónského moře nebo Smaragd Středomoří.

V letní sezóně můžete nejvíce využít množství výhodných Last Minute zájezdů na Korfu. S předstihem před samotnou dovolenou můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů na Korfu.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Korfu.