Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.


Poslední recenze Řecko

Amounda Bay ****, Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)
5
20. 8. 2018 | Romana
Datum pobytu: srpen 2018

5/5 - Úžasné
Dovolená byla v tomto hotelu naše zatím nejlepší. Doporučuji na 100%.. celá recenze
Kabanari Bay Hotel ***, Řecko, Rhodos, Kiotari
3
20. 8. 2018 | Dana D.
Datum pobytu: srpen 2018

3/5 - Průměr
Nejsme nároční, do tří hvězdiček jezdíváme, ale toto opravdu neodpovídalo. Krásné moře nám to vynahradilo. Výlety po okolí také super.. celá recenze
Ionian Princess ***, Řecko, Korfu, Acharavi
4
20. 8. 2018 | Iva
Datum pobytu: srpen 2018

4/5 - Skvělé
Byli jsme spokojeni. Pobyt v hotelu doporučuji.. celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.