Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.


Poslední recenze Řecko

Apollo Hotel ***, Řecko, Lefkada, Vassiliki
5
15. 6. 2018 | Larry
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Celkový dojem velmi dobrý. celá recenze
Hotel Alfa ***, Řecko, Rhodos, Kolymbia
5
15. 6. 2018 | Věra Zaňková
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Výborné, doporučujeme. celá recenze
Kamari Beach Hotel ***, Řecko, Rhodos, Lardos
5
14. 6. 2018 | Honza
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Nadměrná spokojenost . celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.