Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.


Poslední recenze Řecko

Amounda Bay ****, Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)
5
16. 7. 2019 | Franta.
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Doporučuji.. celá recenze
Hotel Caravia Beach ****, Řecko, Kos, Marmari
5
16. 7. 2019 | Evula
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Vy\nikající. celá recenze
Kris Mari ***, Řecko, Kos, Kardamena
5
16. 7. 2019 | Marek Veleba
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Celkový dojem je prostě super! Nečekali jsme žádný hotel z pětima hvězdama, ale za to nás spousta věcí mile překvapilo. Řekli nám, že sem jezdí spousta Angličanů, což byla pravda, a když nejsou schopni ze.... celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.