Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.


Poslední recenze Řecko

Fereniki Resort & Spa Hotel ***, Řecko, Kréta, Georgioupolis
3
16. 8. 2019 | Radka Atesova
Datum pobytu: srpen 2019

3/5 - Průměr
Až na hotel celkem v poho. celá recenze
Hotel Stella Maris ***, Řecko, Kos, Marmari
5
15. 8. 2019 | Mirka
Datum pobytu: srpen 2019

5/5 - Úžasné
Byli jsme velmi spokojeni,služba delegátky Mariky vyčerpávající. Při příletu na letiště jsme se minuly, paní Marika neměla žádný transparent, jen modré šaty s cedulkou CK ***, ale nakonec jsme se našli. Po.... celá recenze
Apartmány Stegna Star , Řecko, Rhodos, Stegna
5
15. 8. 2019 | Míla
Datum pobytu: srpen 2019

5/5 - Úžasné
Jsme nenároční klienti, kteří se vyhýbají velkým letoviskům a ruchu v nich. Nepotřebujeme bazén u hotelu a animační programy. Proto jsme si vybrali menší klidnou vesničku a byli jsme velmi spokojeni.. celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.