Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.


Poslední recenze Řecko

Summertime Hotel ***, Řecko, Korfu, Sidari
4
19. 8. 2019 | Eva
Datum pobytu: srpen 2019

4/5 - Skvělé
Pokud nehledate luxusní dovolenou, doporučuji . celá recenze
Apartmány Theodora **, Řecko, Kréta, Makrigialos
4
18. 8. 2019 | Lucka P.
Datum pobytu: srpen 2019

4/5 - Skvělé
dobrý. celá recenze
Hotel Sun Beach ***, Řecko, Olympská riviéra, Platamonas
4
18. 8. 2019 | panjo
Datum pobytu: červenec 2019

4/5 - Skvělé
Přes všechny ty drobnosti, které trochu kazí ten celkový dojem, musím napsat, že s odstupem několika málo dní mohu tento hotel vřele doporučit. Výborná lokalita. Obvzláště těm, co si počkají a koupí si pobyt.... celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.