Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.

Stella Palace Resort & SPA
až -18%
20 m od pláže Hotely se skluzavkami / tobogány Nízká záloha 990 Kč
Skvělé
4

Poslední recenze Řecko

Hotel Sakis **, Řecko, Chalkidiki, Toroni
4
5. 3. 2019 | Eva P.
Datum pobytu: červenec 2018

4/5 - Skvělé
Za nás spokojenost. Dobré ubytování v blízkosti moře, možnost procházek. Pro strávení klidné dovolené. Jen nás trochu mrzelo, že jsme si nemohli na pár dní půjčit auto, jako jinde, a podívat se i někam.... celá recenze
Studia Leonidas , Řecko, Korfu, Agios Georgios - sever
4
5. 3. 2019 | Eva P.
Datum pobytu: září 2018

4/5 - Skvělé
Nám se tu líbilo. A absence velkých hotelových komplexů nás příjemně potěšila. I to, že tu nebyly davy turistů. Tak akorát, aby nebylo přelidněno, ale ani pusto.. celá recenze
Evita Beach ***, Řecko, Rhodos, Faliraki
5
28. 2. 2019 | bozena.dlouha@seznam.cz
Datum pobytu: září 2018

5/5 - Úžasné
Nám se tam líbilo a určitě budeme zase vybírat hotel s animátorama.. celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.