Last Minute Alanya Turecko

Hlavním letoviskem východní části Turecké riviéry je Alanya. Čekají na vás široké písečné pláže oceněné Modrou vlajkou, významné historické památky a kvalitní služby. Kdo má rád přírodu, může se vydat na sever do pohoří Taurus. Vyberte si některý z našich Last Minute zájezdů do Alanye a poznávejte Turecko.


Poslední recenze Alanya

Gardenia Beach ****, Turecko, Alanya, Okurcalar
5
15. 7. 2019 | Veru
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Opravdu skvělý, jeli bychom sem opět! Vybírala jsem z docela dost hotelů a vybrala dobře! Za tu cenu kvalita. Byla to naše první velká dovolená a splnila očekávání. Doporučujeme. celá recenze
Hotel Yalihan ****, Turecko, Alanya, Avsallar
5
15. 7. 2019 | Jana Šťastná
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Úžasná dovolená. celá recenze
Q Premium Resort *****, Turecko, Alanya, Okurcalar
5
13. 7. 2019 | Mirka a Jenda
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Skvělé, mohu doporučit tuto oblast všem.. celá recenze

Alanya

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Alanya je hlavním letoviskem východní části Turecké riviéry. Je menší jak rušná Antalya a více vzdálená od mezinárodního letiště. Většina pláží kolem Alanye je oceněna Modrou vlajkou. Za zády se vypíná majestátní pohoří Taurus. V letovisku vás kromě spousty hotelů všech kategorií zaujmou obchody a tržnice, kde můžete pořídit prakticky cokoliv za zajímavé ceny. Dominantou města je hrad s hradbami na kopci obklopeném mořem. Klenotem pobřeží je slavná Kleopatřina pláž.

Využijte v hlavní sezóně mnoha výhodných Last Minute zájezdů do Alanye. Pokud máte rádi nákup dovolené včas a se slevou, projděte nabídku First Minute zájezdů do Alanye.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Alanya.