Last Minute Alanya Turecko

Hlavním letoviskem východní části Turecké riviéry je Alanya. Čekají na vás široké písečné pláže oceněné Modrou vlajkou, významné historické památky a kvalitní služby. Kdo má rád přírodu, může se vydat na sever do pohoří Taurus. Vyberte si některý z našich Last Minute zájezdů do Alanye a poznávejte Turecko.


Poslední recenze Alanya

Hotel Kleopatra Dreams Beach ****, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
5
25. 12. 2017 | Vlasta Krčmářová
Datum pobytu: září 2017

5/5 - Úžasné
Spokojený zákazník se potom rád vrací tam, kde je mu dobře. Do Turecka jezdíme již s tureckotour.cz ne s českou cestovkou. . celá recenze
Sultan Sipahi Resort , Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
4
14. 10. 2017 | Standa Marek
Datum pobytu: září 2017

4/5 - Skvělé
4 dobrý. celá recenze
Monte Carlo ***, Turecko, Alanya, Obagöl
5
2. 10. 2017 | Karel Veselý
Datum pobytu: září 2017

5/5 - Úžasné
Byli jsme spokojeni. . celá recenze

Alanya

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Alanya je hlavním letoviskem východní části Turecké riviéry. Je menší jak rušná Antalya a více vzdálená od mezinárodního letiště. Většina pláží kolem Alanye je oceněna Modrou vlajkou. Za zády se vypíná majestátní pohoří Taurus. V letovisku vás kromě spousty hotelů všech kategorií zaujmou obchody a tržnice, kde můžete pořídit prakticky cokoliv za zajímavé ceny. Dominantou města je hrad s hradbami na kopci obklopeném mořem. Klenotem pobřeží je slavná Kleopatřina pláž.

Využijte v hlavní sezóně mnoha výhodných Last Minute zájezdů do Alanye. Pokud máte rádi nákup dovolené včas a se slevou, projděte nabídku First Minute zájezdů do Alanye.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Alanya.