Last Minute Turecko

Last Minute zájezdy do Turecka mohou být pro vás to pravé. Krásné pláže, čisté moře, all inclusive hotely, barevné turecké tržnice, jedinečné přírodní úkazy a nespočet antických a středověkých památek. To je jen malý výčet toho, čím vás může Turecko okouzlit.


Poslední recenze Turecko

Justiniano Club Park Conti *****, Turecko, Alanya, Okurcalar
4
15. 8. 2019 | Luk
Datum pobytu: srpen 2019

4/5 - Skvělé
Pokud jedete k moři, protože máte rádi moře, tak můžu určitě doporučit. Pokud Vám vadí výše popsané tak jeďte do nějakého menšího hotelu. Obsluha je většinou nekomunikativní, ale najdou se tam i příjemné.... celá recenze
Club Green Fugla Beach ****, Turecko, Alanya, Avsallar
5
15. 8. 2019 | Hela
Datum pobytu: srpen 2019

5/5 - Úžasné
Doporučujeme moc se nám tam líbilo!!! A příští rok se vracíme.. celá recenze
Kleopatra Güngör Hotel ***, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
4
15. 8. 2019 | Hannie
Datum pobytu: srpen 2019

4/5 - Skvělé
Jak se to vezme . celá recenze

Turecko

  • hlavní město: Ankara
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Turecko je díky své poloze a dostupnosti nejoblíbenější cíl východního Středomoří. Podmínky jsou ideální pro pobyt u moře od června do října. Překrásné slunečné počasí se zhorší jen zřídkakdy. Výbornou atmosféru dokresluje kontrast krásně modrého Středozemního moře, vysokého pohoří Taurus a všudypřítomné zeleně. Turecká riviéra je až 140 kilometrů dlouhý úsek pobřeží mezi letovisky Antalya, Side a Alanya, který nabízí nespočet ubytovacích kapacit ve formě hotelů všech kategorií i apartmánových domů.

Turecko je tradiční baštou nespočtu výhodných Last Minute zájezdů. S časovým předstihem před létem můžete naopak využít First Minute zájezdů do Turecka.

Více informací o zemi naleznete na stránce Dovolená Turecko.