Last Minute Turecko

Last Minute zájezdy do Turecka mohou být pro vás to pravé. Krásné pláže, čisté moře, all inclusive hotely, barevné turecké tržnice, jedinečné přírodní úkazy a nespočet antických a středověkých památek. To je jen malý výčet toho, čím vás může Turecko okouzlit.


Poslední recenze Turecko

Papillon Belvil *****, Turecko, Belek
5
5. 2. 2018 | Belek
Datum pobytu: srpen 2017

5/5 - Úžasné
Velice přejný hotel doporučuji . celá recenze
Hotel Kleopatra Dreams Beach ****, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
5
25. 12. 2017 | Vlasta Krčmářová
Datum pobytu: září 2017

5/5 - Úžasné
Spokojený zákazník se potom rád vrací tam, kde je mu dobře. Do Turecka jezdíme již s tureckotour.cz ne s českou cestovkou. . celá recenze
Hotel Tulip , Turecko, Istanbul
5
23. 11. 2017 | Martin
Datum pobytu: listopad 2017

5/5 - Úžasné

Turecko

  • hlavní město: Ankara
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Turecko je díky své poloze a dostupnosti nejoblíbenější cíl východního Středomoří. Podmínky jsou ideální pro pobyt u moře od června do října. Překrásné slunečné počasí se zhorší jen zřídkakdy. Výbornou atmosféru dokresluje kontrast krásně modrého Středozemního moře, vysokého pohoří Taurus a všudypřítomné zeleně. Turecká riviéra je až 140 kilometrů dlouhý úsek pobřeží mezi letovisky Antalya, Side a Alanya, který nabízí nespočet ubytovacích kapacit ve formě hotelů všech kategorií i apartmánových domů.

Turecko je tradiční baštou nespočtu výhodných Last Minute zájezdů. S časovým předstihem před létem můžete naopak využít First Minute zájezdů do Turecka.

Více informací o zemi naleznete na stránce Dovolená Turecko.