Last Minute Side Turecko

Letovisko Side na Turecké riviéře je považováno za jedno z nejlepších v celém východním Středomoří. Nabízí nádherné koupání v moři a možnost poznávat antické památky i historické centrum města. Služby početných hotelů jsou kvalitní, proto neváhejte a vyberte si například z naší Last Minute nabídky zájezdů do Side.


Poslední recenze Side

Side Su hotel ****, Turecko, Side
3
17. 7. 2019 | Helena
Datum pobytu: červenec 2019

3/5 - Průměr
V hotelu se setkáte s německými a ruskými turisty a těm jsou služby hotelu dosti podřizovány. Dalo by se zde hodně vylepšit pro blaho turistů. My bychom příště zvolili jiný hotel, přes všechna úskalí jsme si.... celá recenze
Raymar Hotels & Resorts *****, Turecko, Side, Kizilot
3
16. 7. 2019 | Ludmila
Datum pobytu: červen 2019

3/5 - Průměr
ušlo to. celá recenze
Hotel Merve Sun ****, Turecko, Side, Kumköy
5
15. 7. 2019 | konny
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Splnil očekávání.. celá recenze

Side

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Přibližně uprostřed oblíbené Turecké riviéry hledejte menší ale turisticky zajímavé letovisko Side. Jeho sláva po celém světě spočívá v ojediněle zachovalých antických památkách. Zároveň je to nádherné přímořské letovisko s kvalitními hotely, potřebnými službami a plážemi s Modrou vlajkou čistoty. Počasí je vhodné ke koupání v moři od června do průběhu října. Okraje sezóny zase můžete využít pro poznávání památek a hor. Z mezinárodního letiště v Antalyi jste v malebném Side za hodinu.

Hlavně během sezóny můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů do Side. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First Minute zájezdy do letoviska Side.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Side.