Last Minute Side Turecko

Letovisko Side na Turecké riviéře je považováno za jedno z nejlepších v celém východním Středomoří. Nabízí nádherné koupání v moři a možnost poznávat antické památky i historické centrum města. Služby početných hotelů jsou kvalitní, proto neváhejte a vyberte si například z naší Last Minute nabídky zájezdů do Side.


Poslední recenze Side

Hotel Pegasos World *****, Turecko, Side, Sorgun
5
16. 8. 2017 | Andrea
Datum pobytu: 1. 7. 2017

5/5 - Úžasné
Urcite se sem vratime. Mooooc jsme byli spokojeni. celá recenze
Seher Sun Palace Resort & Spa *****, Turecko, Side, Colakli
4
15. 8. 2017 | Martina
Datum pobytu: 1. 8. 2017

4/5 - Skvělé
Celkový dojem je v pořádku. Pěkná dovolená. Člověk to musí brát všechno s rezervou a že nic není a asi nemůže být tak dokonalé, jak by si asi přál... Taková ta klasika jako mínus, ale s tím, že to všichni.... celá recenze
Sun Club Side ***, Turecko, Side
5
12. 8. 2017 | RENÁTA L.
Datum pobytu: 1. 7. 2017

5/5 - Úžasné
Nádherná dovolená, splnilo to naše očekávání. Doporučuji párům i rodinám s dětmi. . celá recenze

Side

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Přibližně uprostřed oblíbené Turecké riviéry hledejte menší ale turisticky zajímavé letovisko Side. Jeho sláva po celém světě spočívá v ojediněle zachovalých antických památkách. Zároveň je to nádherné přímořské letovisko s kvalitními hotely, potřebnými službami a plážemi s Modrou vlajkou čistoty. Počasí je vhodné ke koupání v moři od června do průběhu října. Okraje sezóny zase můžete využít pro poznávání památek a hor. Z mezinárodního letiště v Antalyi jste v malebném Side za hodinu.

Hlavně během sezóny můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů do Side. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First Minute zájezdy do letoviska Side.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Side.