Last Minute Side Turecko

Letovisko Side na Turecké riviéře je považováno za jedno z nejlepších v celém východním Středomoří. Nabízí nádherné koupání v moři a možnost poznávat antické památky i historické centrum města. Služby početných hotelů jsou kvalitní, proto neváhejte a vyberte si například z naší Last Minute nabídky zájezdů do Side.

Side Star Resort
až -10%
200 m od pláže Hotely s bezbariérovým přístupem Hotely se skluzavkami / tobogány
Úžasné
5
Lyra Resort Alexandria Club
až -31%
Přímo u pláže Hotely s bezbariérovým přístupem Hotely se skluzavkami / tobogány Dovolená s dětmi
Průměr
3

Poslední recenze Side

Süral Resort *****, Turecko, Side, Colakli
5
21. 9. 2018 | pepas
Datum pobytu: září 2018

5/5 - Úžasné
Doporučuji všem. Nedoporučuji, Těm co koukají po druhých, a starají o co nemají. Když tam Rusové nebudou, nebudeme tam i My. Těch pár Čechů je nezachrání . . celá recenze
Hotel Grand Seker ****, Turecko, Side, Colakli
5
20. 9. 2018 | Ala
Datum pobytu: září 2018

5/5 - Úžasné
Celkový dojem "super".. celá recenze
Hane Sun hotel *****, Turecko, Side, Colakli
4
19. 9. 2018 | Pepa
Datum pobytu: září 2018

4/5 - Skvělé
Kdyby nebylo prvního rozčarování z pokoje dal bych plný počet . S hotelem jsme byli ale celkově spokojeni. . celá recenze

Side

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Přibližně uprostřed oblíbené Turecké riviéry hledejte menší ale turisticky zajímavé letovisko Side. Jeho sláva po celém světě spočívá v ojediněle zachovalých antických památkách. Zároveň je to nádherné přímořské letovisko s kvalitními hotely, potřebnými službami a plážemi s Modrou vlajkou čistoty. Počasí je vhodné ke koupání v moři od června do průběhu října. Okraje sezóny zase můžete využít pro poznávání památek a hor. Z mezinárodního letiště v Antalyi jste v malebném Side za hodinu.

Hlavně během sezóny můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů do Side. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First Minute zájezdy do letoviska Side.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Side.