Last Minute Antalya Turecko

Vítejte na tureckém pobřeží Středozemního moře, kouzelném a oblíbeném koutu českých turistů. Čekají tu skvělé služby a malebná krajina u moře. Počasí je slunečné a horké od června do září, bouřka přijde opravdu málokdy. Vyberte si Last Minute zájezd do Antalye a poznejte malebnou Tureckou riviéru.


Poslední recenze Antalya

Venezia Palace *****, Turecko, Antalya, Kündu
5
30. 7. 2017 | Mikin
Datum pobytu: červenec 2017

5/5 - Úžasné
Ráj na zemi!. celá recenze
Adalya Elite Resort *****, Turecko, Antalya, Kündu
5
7. 3. 2017 | Lucia Struňáková
Datum pobytu: listopad 2016

5/5 - Úžasné
Luxusný hotel s nádhernou plážou a krásnou záhradou s veľa atrakciami. Odporúčam pre všetkych a aj pre náročnú klientelu.. celá recenze
Trendy Lara *****, Turecko, Antalya, Kündu
4
7. 3. 2017 | Lucia Struňáková
Datum pobytu: březen 2017

4/5 - Skvělé
Hotel je nový a má čisté moderné línie. Veľké možnosti zábavy v hoteli. Ale nevýhodou je ďalej na pláž. Odporúčam tento hotel klientom, ktorý sú skôr zameraní na atrakcie a bazény. . celá recenze

Antalya

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Největší letovisko a centrum Turecké riviéry s mezinárodním letištěm je Antalya. Okolní stejnojmenná provincie s pobřežím je zásadním turistickým cílem, největším ve východním Středomoří. V roce 2012 byla Antalya třetí nejnavštěvovanější město světa podle počtu mezinárodních příletů. Za nejhezčí místa Antalye se považují staré město, přístav a vodopády Düden, kde vodnatá řeka náhle na pobřeží padá do moře ze čtyřiceti metrů. Velká část pláží v okolí letoviska je oceněna Modrou vlajkou.

Nejčastěji během léta můžete vybírat ze široké nabídky výhodných Last Minute zájezdů do Antalye. Pořídit dovolenou zavčas a se slevou naopak můžete díky First Minute zájezdům do Antalye.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Antalya.