Last Minute Antalya Turecko

Vítejte na tureckém pobřeží Středozemního moře, kouzelném a oblíbeném koutu českých turistů. Čekají tu skvělé služby a malebná krajina u moře. Počasí je slunečné a horké od června do září, bouřka přijde opravdu málokdy. Vyberte si Last Minute zájezd do Antalye a poznejte malebnou Tureckou riviéru.


Poslední recenze Antalya

Adalya Elite Resort *****, Turecko, Antalya, Kündu
5
4. 10. 2017 | Lukas
Datum pobytu: září 2017

5/5 - Úžasné
Opravdu naše nejlepší dovolená a to jsme byli v Turecku již po osmé.. celá recenze
Hotel IC Green Palace *****, Turecko, Antalya, Kündu
5
8. 9. 2017 | Dagmar Drvoštěpová
Datum pobytu: srpen 2017

5/5 - Úžasné
Nikdy se nevracím na stejné místo, sem bych se přesto ráda vrátila.. celá recenze
Hotel Royal Wings *****, Turecko, Antalya, Kündu
5
22. 8. 2017 | Renča
Datum pobytu: srpen 2017

5/5 - Úžasné
Máme rádi velké hotely, proto jsme si ho vybrali a teď budeme vybírat jeden vedle druhého v této oblasti, vypadají dobře. Ale cena je vysoká. Dovolenou jsme si užili podle našich představ.. celá recenze

Antalya

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Největší letovisko a centrum Turecké riviéry s mezinárodním letištěm je Antalya. Okolní stejnojmenná provincie s pobřežím je zásadním turistickým cílem, největším ve východním Středomoří. V roce 2012 byla Antalya třetí nejnavštěvovanější město světa podle počtu mezinárodních příletů. Za nejhezčí místa Antalye se považují staré město, přístav a vodopády Düden, kde vodnatá řeka náhle na pobřeží padá do moře ze čtyřiceti metrů. Velká část pláží v okolí letoviska je oceněna Modrou vlajkou.

Nejčastěji během léta můžete vybírat ze široké nabídky výhodných Last Minute zájezdů do Antalye. Pořídit dovolenou zavčas a se slevou naopak můžete díky First Minute zájezdům do Antalye.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Antalya.