Last Minute Antalya Turecko

Vítejte na tureckém pobřeží Středozemního moře, kouzelném a oblíbeném koutu českých turistů. Čekají tu skvělé služby a malebná krajina u moře. Počasí je slunečné a horké od června do září, bouřka přijde opravdu málokdy. Vyberte si Last Minute zájezd do Antalye a poznejte malebnou Tureckou riviéru.


Poslední recenze Antalya

Hotel Royal Wings *****, Turecko, Antalya, Kündu
4
23. 7. 2019 | Rodina
Datum pobytu: červenec 2019

4/5 - Skvělé
Hotel je opravdu moc pekny v pekne oblasti s prijemnym personalem. Kdybychom opravdu chteli neco vytknout, tak jen to, ze v hotelu ani na plazi neni oddeleno misto pro kuraky a nekuraky. To jedine nas.... celá recenze
Concorde De Luxe Resort *****, Turecko, Antalya, Kündu
3
21. 7. 2019 | Eva
Datum pobytu: leden 2019

3/5 - Průměr
V pořádku. celá recenze
Hotel Royal Wings *****, Turecko, Antalya, Kündu
5
17. 7. 2019 | Jana Kašínská
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
Celkový dojem mám opravdu ten nejlepší. Moc se nám líbilo, hlavně luxusní jídlo, ubytování a bazény, ty neměly chybu. . celá recenze

Antalya

  • stát: Turecko 
  • měna: 1 turecká lira 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Největší letovisko a centrum Turecké riviéry s mezinárodním letištěm je Antalya. Okolní stejnojmenná provincie s pobřežím je zásadním turistickým cílem, největším ve východním Středomoří. V roce 2012 byla Antalya třetí nejnavštěvovanější město světa podle počtu mezinárodních příletů. Za nejhezčí místa Antalye se považují staré město, přístav a vodopády Düden, kde vodnatá řeka náhle na pobřeží padá do moře ze čtyřiceti metrů. Velká část pláží v okolí letoviska je oceněna Modrou vlajkou.

Nejčastěji během léta můžete vybírat ze široké nabídky výhodných Last Minute zájezdů do Antalye. Pořídit dovolenou zavčas a se slevou naopak můžete díky First Minute zájezdům do Antalye.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Antalya.