Last Minute Kréta Řecko

Zanechte starostí každodenního života a vydejte se s naší Last Minute nabídkou zájezdů na Krétu. Ostrov díky své velikosti kombinuje všechny přednosti řeckého přírodního bohatství. Nechte se okouzlit zdejší průzračně čistou mořskou vodou a pochutnejte si na vyvážené a zdravé středomořské kuchyni.


Poslední recenze Kréta

Mylos Apartments Clever , Řecko, Kréta, Anissaras
5
21. 6. 2018 | Dorota Budínská
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Za nás úžasné!. celá recenze
Hotel Yassou Kriti ***, Řecko, Kréta, Kavros
5
21. 6. 2018 | Vicky
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
Spokojenost :). celá recenze
Eri Beach & Village ****, Řecko, Kréta, Hersonissos
4
21. 6. 2018 | Veronika
Datum pobytu: červen 2018

4/5 - Skvělé
Celkový dojem z hotelu je pozitivní. . celá recenze

Kréta

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Kréta je největší řecký ostrov a celkově pátý největší v celém Středomoří. Navíc je to místo opředené bájemi. V řecké mytologii je Kréta považována za místo zrození Dia, boha a vládce Olympu. Na místech dnešních ruin paláce Knóssos bylo údajně v dávných dobách i Minóovo království s legendárním labyrintem. Odtud pochází i slavná legenda o Minotaurovi a Ariadně. Kréta láká turisty především svou polohou, která je oproti ostatním řeckým ostrovům ještě o něco více na jihu. Na Krétě se nachází několik pláží, které aspirují na titul nejkrásnější v Řecku. Bývá tu průměrně 300 slunečných dní v roce.

Hlavně během léta můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů na Krétu. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First minute zájezdy na ostrov bohů.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Kréta.