Last Minute Kréta Řecko

Zanechte starostí každodenního života a vydejte se s naší Last Minute nabídkou zájezdů na Krétu. Ostrov díky své velikosti kombinuje všechny přednosti řeckého přírodního bohatství. Nechte se okouzlit zdejší průzračně čistou mořskou vodou a pochutnejte si na vyvážené a zdravé středomořské kuchyni.


Poslední recenze Kréta

Corali Beach Aparthotel ***, Řecko, Kréta, Gournes
4
18. 7. 2019 | Martina
Datum pobytu: červenec 2019

4/5 - Skvělé
Dovolená se vydařila, ale znovu bych už sem nejela (švábi). celá recenze
Vergas Studios Malia ***, Řecko, Kréta, Malia
3
17. 7. 2019 | Jan
Datum pobytu: červenec 2019

3/5 - Průměr
Cena za hotel 2 hvezdy je stejna jako jinde ve 4 hvezdach. Vetsinou do nej jezdi mladi lide z UK na popijeci pobyty. Otravna hlasita hudba z hoteloveho baru. Jinak ale prijemna atmosfera. . celá recenze
Amounda Bay ****, Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)
5
17. 7. 2019 | DOK
Datum pobytu: červenec 2019

5/5 - Úžasné
skvělá dovolená. celá recenze

Kréta

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Kréta je největší řecký ostrov a celkově pátý největší v celém Středomoří. Navíc je to místo opředené bájemi. V řecké mytologii je Kréta považována za místo zrození Dia, boha a vládce Olympu. Na místech dnešních ruin paláce Knóssos bylo údajně v dávných dobách i Minóovo království s legendárním labyrintem. Odtud pochází i slavná legenda o Minotaurovi a Ariadně. Kréta láká turisty především svou polohou, která je oproti ostatním řeckým ostrovům ještě o něco více na jihu. Na Krétě se nachází několik pláží, které aspirují na titul nejkrásnější v Řecku. Bývá tu průměrně 300 slunečných dní v roce.

Hlavně během léta můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů na Krétu. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First minute zájezdy na ostrov bohů.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Kréta.