Last Minute Rhodos Řecko

Neváhejte a pojeďte s námi zažít sluncem zalitou dovolenou ve východním Středomoří, třeba díky bohaté nabídce Last Minute zájezdů na Rhodos s příjemnými slevami. Pláže na východním pobřeží ostrova jsou velmi krásné a vyhlášené. Centry turistiky jsou střediska Faliraki a Kalithea a hlavní město Rhodos.


Poslední recenze Rhodos

Hotel Evi ***, Řecko, Rhodos, Faliraki
5
1. 1. 2018 | Pavel B.
Datum pobytu: září 2017

5/5 - Úžasné
Na dovolenou jezdíme za poznáním té oné země a ne toho hotelu. Takže ráno pryč a večer zpátky. Na přespání to stačí, najíst dostanete:-). celá recenze
Kamari Beach Hotel ***, Řecko, Rhodos, Lardos
5
3. 12. 2017 | Vlaďka
Datum pobytu: září 2017

5/5 - Úžasné
Tento hotel určitě není pro milovníky diskoték a rušného nočního života - do centra zábavy je to přece jen kus cesty. Ale milovníci moře, klidu a dovolenkové pohody budou určitě spokojeni. Nejsou tu žádné.... celá recenze
Hotel Ellia ***, Řecko, Rhodos, Lardos
3
26. 11. 2017 | PRTZ
Datum pobytu: srpen 2017

3/5 - Průměr
Hotel a lokalitu nedoporučuji!!!!!! Moře pěkné. celá recenze

Rhodos

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Rhodos je bezesporu jeden z nejkrásnějších ostrovů Egejského moře. Podle legend byl zasvěcen Héliovi, bohu slunce. Na ostrově je přes 300 slunečných dní v roce. I díky slunečnímu svitu je Rhodos rájem kvetoucích růží a ibišků. Není překvapením, že doslovný překlad jména tohoto kousku Řecka je Ostrov růží. Ideální místo k dovolené si zde najde každý návštěvník. K dispozici je pestré vyžití pro milovníky aktivního života i pro ty, kteří spíše než ruch vyhledávají klid a samotu.

Hlavně během sezóny můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů na Rhodos. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First minute zájezdy na ostrov Hélia, boha slunce.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Rhodos