Last Minute Rhodos Řecko

Neváhejte a pojeďte s námi zažít sluncem zalitou dovolenou ve východním Středomoří, třeba díky bohaté nabídce Last Minute zájezdů na Rhodos s příjemnými slevami. Pláže na východním pobřeží ostrova jsou velmi krásné a vyhlášené. Centry turistiky jsou střediska Faliraki a Kalithea a hlavní město Rhodos.


Poslední recenze Rhodos

Hotel Evi ***, Řecko, Rhodos, Faliraki
3
19. 7. 2018 | Ales
Datum pobytu: červenec 2018

3/5 - Průměr
Ja tedy vylozene zklamany nejsem. Obzvlast za ty penize. Loni jsem byl v Bulharsku , vse bylo lepsi ( mimo tedy pocasi, tady je vetsi sance, ze je teplo), ale dovolena nestala 40, ale 60. A to jsme meli jeden.... celá recenze
Dorieas ***, Řecko, Rhodos, Faliraki
4
18. 7. 2018 | Lenka
Datum pobytu: červenec 2018

4/5 - Skvělé
Celkový dojem z dovolené pokazila opět zpáteční cesta, kdy nás autobus dovezl na letiště pozdě, jakási delegátka jež vtrhla dovnitř na nás vychrlila informace k odletu pro tři letadla - Praha, Brno, Ostrava a.... celá recenze
Dorieas ***, Řecko, Rhodos, Faliraki
4
17. 7. 2018 | Lenka
Datum pobytu: červenec 2018

4/5 - Skvělé
Před výše popsaným incidentem jsme byli celkem za danou cenu spokojeni.. celá recenze

Rhodos

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Rhodos je bezesporu jeden z nejkrásnějších ostrovů Egejského moře. Podle legend byl zasvěcen Héliovi, bohu slunce. Na ostrově je přes 300 slunečných dní v roce. I díky slunečnímu svitu je Rhodos rájem kvetoucích růží a ibišků. Není překvapením, že doslovný překlad jména tohoto kousku Řecka je Ostrov růží. Ideální místo k dovolené si zde najde každý návštěvník. K dispozici je pestré vyžití pro milovníky aktivního života i pro ty, kteří spíše než ruch vyhledávají klid a samotu.

Hlavně během sezóny můžete vybírat z bohaté nabídky výhodných Last Minute zájezdů na Rhodos. S předstihem před dovolenou jsou zase k dispozici početné First minute zájezdy na ostrov Hélia, boha slunce.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Rhodos