Last Minute Slunečné pobřeží Bulharsko

Bulharsko je v letních měsících jedním velkým přechodným domovem pro české turisty. Nejoblíbenějším letoviskem je Slunečné pobřeží. Je dlouhé asi 8 kilometrů a lemuje jej v dnešní době už více jak 500 hotelů všech kategorií. Vyberte si některý z našich Last Minute zájezdů na Slunečné pobřeží a poznejte krásy Bulharska.


Poslední recenze Slunečné pobřeží

Hotel Royal Palace Helena Park ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
19. 7. 2018 | Jana
Datum pobytu: červenec 2018

5/5 - Úžasné
vynikající, za rok jedemznovu. celá recenze
Hotel Grenada ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
3
19. 7. 2018 | Petra
Datum pobytu: červenec 2018

3/5 - Průměr
Docela dobrý… klidně bych jela do tohoto hotelu znovu.. celá recenze
Hotel Mercury ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
4
19. 7. 2018 | Eliška V.
Datum pobytu: červenec 2018

4/5 - Skvělé
Dovolená bezvadná :) V Bulharsku jsme byli poprvé a klidně bych se tam vrátila, ceny běžné jako u nás, ledaco i levnější. Ale jestli si chcete odpočinout a vyspat se, tak tady raději ne-e. Slunečné pobřeží je.... celá recenze

Slunečné pobřeží

  • stát: Bulharsko 
  • měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Největší bulharské letovisko se jmenuje Slunečné pobřeží a jedná se o rozlehlou promenádu hotelů s prostornou 6 kilometrů dlouhou pláží. Leží 30 kilometrů severně od Burgasu. Služby hotelů jsou doplněny mnoha obchody a restauracemi, konají se zde dokonce hudební festivaly. Slunečné pobřeží je dobrý výchozí bod pro výlety. V Bulharsku se na vás těší jen to nejlepší zázemí pro děti. Cestovní ruch země nejvíce tepe na Slunečném pobřeží.

V hlavní sezóně ušetřete s množstvím výhodných Last Minute zájezdů na Slunečné pobřeží. V předstihu před letním obdobím můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů na Slunečné pobřeží.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Slunečné pobřeží.