Last Minute Primorsko Bulharsko

Vítejte v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Letovisko Primorsko je doslova druhým domovem Čechů, kteří se sem každoročně vydávají za sluncem, mořem a krásnými písečnými plážemi. Primorsko se rychle rozrůstá a přibývají sympatické penziony i kvalitní hotely. Vydejte se s naší Last Minute nabídkou zájezdů do Primorska.

Hotel DIAMOND
až -14%
200 m od pláže Letecky do 10 000 Kč VČETNĚ POPLATKŮ
Skvělé
4

Poslední recenze Primorsko

Hotel Tishina ***, Bulharsko, Primorsko
3
17. 11. 2017 | Martina
Datum pobytu: srpen 2017

3/5 - Průměr
dobrý. celá recenze
Hotel Penelope ***, Bulharsko, Primorsko
4
13. 10. 2017 | vilemina
Datum pobytu: srpen 2017

4/5 - Skvělé
Dovolená super, až na tu koupelnu, no. Hotel nedoporučuji osobám starším a méně pohyblivým. Leda by si rezervovali ubytování v nižších podlažích hotelu, kvůli absenci výtahu.. celá recenze
Hotel Primorsko Del Sol *****, Bulharsko, Primorsko
3
20. 9. 2017 | Zdenda
Datum pobytu: září 2017

3/5 - Průměr
Nic moc.. celá recenze

Primorsko

  • stát: Bulharsko 
  • měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Velké pozornosti českých turistů se těší letovisko Primorsko. Leží v jižní části pobřeží Černého moře 50 kilometrů jihovýchodně od Burgasu. Město je plné ubytovacích kapacit, které rychle přibývají. Na výběr jsou malé rodinné apartmánové domy i nové luxusní hotely s bazény. Výhodou je blízkost moře a příjemné pobřeží. Primorsko má dvě velké pláže, severní a jižní. S českými turisty se v letovisku výrazně počítá, proto se zde domluvíte česky a většina textů i jídelních lístků je přeložena do češtiny.

V letní sezóně ušetřete díky výhodným Last Minute zájezdům do Primorska. S předstihem před samotnou dovolenou můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů do Primorska.

Více informací o letovisku naleznete na stránce Dovolená Primorsko.