Last Minute Primorsko Bulharsko

Vítejte v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Letovisko Primorsko je doslova druhým domovem Čechů, kteří se sem každoročně vydávají za sluncem, mořem a krásnými písečnými plážemi. Primorsko se rychle rozrůstá a přibývají sympatické penziony i kvalitní hotely. Vydejte se s naší Last Minute nabídkou zájezdů do Primorska.


Poslední recenze Primorsko

Hotel Zora , Bulharsko, Primorsko
5
19. 6. 2019 | Maca
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Super, vrátíme se sem !!!. celá recenze
Penzion Margarita **, Bulharsko, Primorsko
5
17. 6. 2019 | xxx
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Hotel naprosto splnil /jako jediný/ mé požadavky - WIFI na pokoji, ne jen v lobby nebo společných prostorech, bazén, lednice + varná konvice na pokoji. Není vhodný pro "náročné". Od penzionu s ** jsem čekala.... celá recenze
Penzion U Nadi , Bulharsko, Primorsko
5
16. 6. 2019 | Olina
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Rádi se sem v budoucnu zase vrátíme.. celá recenze

Primorsko

  • stát: Bulharsko 
  • měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Velké pozornosti českých turistů se těší letovisko Primorsko. Leží v jižní části pobřeží Černého moře 50 kilometrů jihovýchodně od Burgasu. Město je plné ubytovacích kapacit, které rychle přibývají. Na výběr jsou malé rodinné apartmánové domy i nové luxusní hotely s bazény. Výhodou je blízkost moře a příjemné pobřeží. Primorsko má dvě velké pláže, severní a jižní. S českými turisty se v letovisku výrazně počítá, proto se zde domluvíte česky a většina textů i jídelních lístků je přeložena do češtiny.

V letní sezóně ušetřete díky výhodným Last Minute zájezdům do Primorska. S předstihem před samotnou dovolenou můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů do Primorska.

Více informací o letovisku naleznete na stránce Dovolená Primorsko.