Last Minute Primorsko Bulharsko

Vítejte v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Letovisko Primorsko je doslova druhým domovem Čechů, kteří se sem každoročně vydávají za sluncem, mořem a krásnými písečnými plážemi. Primorsko se rychle rozrůstá a přibývají sympatické penziony i kvalitní hotely. Vydejte se s naší Last Minute nabídkou zájezdů do Primorska.

Hotel Svatý Nikolaj
200 m od pláže Letecky do 10 000 Kč VČETNĚ POPLATKŮ
Skvělé
4

Poslední recenze Primorsko

Penzion Kovotour Plus **+, Bulharsko, Primorsko
4
19. 9. 2018 | HHH
Datum pobytu: září 2018

4/5 - Skvělé
Celkový dojem velmi dobrý , hlavně stravování bylo skvělé .. celá recenze
Žeravi Alexandria Club ****, Bulharsko, Primorsko
4
19. 9. 2018 | Ostraváci
Datum pobytu: září 2018

4/5 - Skvělé
Člověk se tam cítí příjemně, napůl doma, všechno česky, draho není a na rozdíl od jiných zemí, tam ještě koupíte něco bulharského, kvalitního, jiného, než ve všech supermarketech celé Evropy (i když i tam.... celá recenze
Hotel Prestige City II ***, Bulharsko, Primorsko
3
18. 9. 2018 | Gabi
Datum pobytu: září 2018

3/5 - Průměr
Počasí v září je dost proměnlivé. Skoro každý den sprchlo a ochladilo se, což nám zkazilo celkový dojem. Co pak dělat na pokoji, navíc s malým dítětem. Takže za nás Bulharsko v září už ne. Navíc z hotelu.... celá recenze

Primorsko

  • stát: Bulharsko 
  • měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Velké pozornosti českých turistů se těší letovisko Primorsko. Leží v jižní části pobřeží Černého moře 50 kilometrů jihovýchodně od Burgasu. Město je plné ubytovacích kapacit, které rychle přibývají. Na výběr jsou malé rodinné apartmánové domy i nové luxusní hotely s bazény. Výhodou je blízkost moře a příjemné pobřeží. Primorsko má dvě velké pláže, severní a jižní. S českými turisty se v letovisku výrazně počítá, proto se zde domluvíte česky a většina textů i jídelních lístků je přeložena do češtiny.

V letní sezóně ušetřete díky výhodným Last Minute zájezdům do Primorska. S předstihem před samotnou dovolenou můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů do Primorska.

Více informací o letovisku naleznete na stránce Dovolená Primorsko.