Last Minute Svatý Vlas Bulharsko

Svatý Vlas je velmi pěkné a oblíbené letovisko, které navazuje na bulharský přímořský gigant Slunečné pobřeží. Svatý Vlas je přívětivý pro návštěvníky, ubytovací kapacity tu také svižně rostou, ale doplňuje je i infrastruktura a zeleň. Vyberte si některý z našich Last Minute zájezdů do Svatého Vlasu a poznejte místní kouzlo.

Hotel ROYAL PARK
až -16%
20 m od pláže Hotely se skluzavkami / tobogány
Průměr
3

Poslední recenze Svatý Vlas

Paradise Beach Hotel ****, Bulharsko, Svatý Vlas, Elenite
4
27. 2. 2019 | Vera
Datum pobytu: září 2018

4/5 - Skvělé
Slušné. celá recenze
Royal Club Victoria ****, Bulharsko, Svatý Vlas, Elenite
4
7. 1. 2019 | Dominika
Datum pobytu: leden 2019

4/5 - Skvělé
Byli jsme s rodinou v Bulharsku poprvé. Moře, okolí, strava, vyžití pro děti vše v pořádku. Pouze ubytování by potřebovala trošku zrenovovat, ale jinak za nás spokojenost. . celá recenze
Hotel Royal Park *****, Bulharsko, Svatý Vlas, Elenite
3
14. 9. 2018 | Katerina
Datum pobytu: září 2018

3/5 - Průměr
Nedoporucila bych. celá recenze

Svatý Vlas

  • stát: Bulharsko 
  • měna: 1 bulharský lev (Lv) 
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Na největší bulharské letovisko Slunečné pobřeží navazuje oblíbené a rychle se rozvíjející středisko Svatý Vlas. Je vzdáleno necelých 40 kilometrů severně od Burgasu. Na rozdíl od ostatních letovisek v Bulharsku orientovaných na východ je Svatý Vlas natočený směrem k jihu, a slunce si tak na jeho plážích můžete užívat po celý den z první řady. Letovisko má hezky upravenou infrastrukturu, více zeleně a je na úpatí zelených kopců. Vychutnejte si místní příjemnou atmosféru u moře.

V letní sezóně výrazně ušetřete s našimi Last Minute zájezdy do Svatého Vlasu. Před začátkem letního období můžete naopak využít mnoha zvýhodněných First minute zájezdů do Svatého Vlasu.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Svatý Vlas.