Last Minute Korfu Řecko

Oblázkové a písečné pláže ostrova Korfu jsou často považovány za nejčistší v Evropě. Příroda ostrova je velkolepá a dominuje jí zeleň na drtivé většině plochy Korfu. Pro magickou zelenou barvu ostrova se mu často přezdívá Smaragdový. Vyberte si zájezd z naší Last Minute nabídky na Korfu a ušetřete při pořizování dovolené.


Poslední recenze Korfu

Hotel Gemini ***, Řecko, Korfu, Messonghi
5
25. 6. 2019 | Kačule
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Určitě se sem chci jednou vrátit. Relax a zábava tu určitě nechyběla. celá recenze
Labranda Sandy Beach Resort ****, Řecko, Korfu, Agios Georgios - jih
4
22. 6. 2019 | Renata
Datum pobytu: červen 2019

4/5 - Skvělé
Doporučuji. Mně celkový dojem kazily plasty - pití do plastu( naše rodina během jednoho napití spotřebovala cca 10kelimku,katastrofa!!!a do opět donesenych kelímku či lahviček vám z hygienických důvodů.... celá recenze
Hotel Aqua Blue ****, Řecko, Korfu, Liapades
5
22. 6. 2019 | Bára
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
překrásné místo. celá recenze

Korfu

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Korfu je jeden z překrásných řeckých ostrovů plný nádherných pláží s vynikající řeckou kuchyní a přátelskými obyvateli. Je to druhý největší ostrov Jónských ostrovů a návštěvníkům má mnoho co nabídnout. Díky vhodnému podnebí s dostatkem srážek v zimě a slunečnímu svitu v létě je to jeden z nejzelenějších ostrovů. Ve spojení s průzračně tyrkysovým mořem a zlatými plážemi panuje na ostrově dokonalá idylka. Korfu je díky tomu často považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Získal dokonce přezdívky Zelená perla Jónského moře nebo Smaragd Středomoří.

V letní sezóně můžete nejvíce využít množství výhodných Last Minute zájezdů na Korfu. S předstihem před samotnou dovolenou můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů na Korfu.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Korfu.