Last Minute Korfu Řecko

Oblázkové a písečné pláže ostrova Korfu jsou často považovány za nejčistší v Evropě. Příroda ostrova je velkolepá a dominuje jí zeleň na drtivé většině plochy Korfu. Pro magickou zelenou barvu ostrova se mu často přezdívá Smaragdový. Vyberte si zájezd z naší Last Minute nabídky na Korfu a ušetřete při pořizování dovolené.


Poslední recenze Korfu

Apartment Mary Joan **+, Řecko, Korfu, Sidari
5
9. 5. 2018 | Petr Manda
Datum pobytu: květen 2018

5/5 - Úžasné
Určitě doporučujeme pro lidi kteří dovolenou chtějí trávit dovolenou v klidu bez stresu v rodinném prostředí. . celá recenze
Summertime Hotel ***, Řecko, Korfu, Sidari
5
9. 5. 2018 | Milada Kučerová
Datum pobytu: květen 2018

5/5 - Úžasné
Určitěš se sem vrátíme. . celá recenze
Apartment Mary Joan **+, Řecko, Korfu, Sidari
5
29. 4. 2018 | Pavel Čurda
Datum pobytu: srpen 2017

5/5 - Úžasné
zprvu nebylo na výběr, ale dovolená byla moc super, doporučuji, hotel Summertime pro lidi, kteří fakt chtejí se denně potkávat s masou lidí, poslouchat pouliční šum města ( auta, motorky, hudbu ) a zde člověk.... celá recenze

Korfu

  • stát: Řecko
  • měna: 1 € (euro)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina 

Korfu je jeden z překrásných řeckých ostrovů plný nádherných pláží s vynikající řeckou kuchyní a přátelskými obyvateli. Je to druhý největší ostrov Jónských ostrovů a návštěvníkům má mnoho co nabídnout. Díky vhodnému podnebí s dostatkem srážek v zimě a slunečnímu svitu v létě je to jeden z nejzelenějších ostrovů. Ve spojení s průzračně tyrkysovým mořem a zlatými plážemi panuje na ostrově dokonalá idylka. Korfu je díky tomu často považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Získal dokonce přezdívky Zelená perla Jónského moře nebo Smaragd Středomoří.

V letní sezóně můžete nejvíce využít množství výhodných Last Minute zájezdů na Korfu. S předstihem před samotnou dovolenou můžete naopak vybírat z široké nabídky First minute zájezdů na Korfu.

Více informací o ostrově naleznete na stránce Dovolená Korfu.