AQUA hotel TERMÁL

  Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

4/5

AQUA hotel TERMÁL

    Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 3x vstup do termálních koupelí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x malou láhev sektu, 1x medovou masáž zad (15 min.) pro každého.

Balíček 2

Cena pobytu Koupací dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu.

Balíček 3

Cena balíčku Dny hýčkání (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x masáž (15 min.) pro každého (čokoládová, medová nebo aroma).

Balíček 4

Cena balíčku Aqua-wellness dny (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1 x čokoládovou masáž (pro ženy) nebo 1 x léčivou masáž (pro muže).

Balíček 5

Cena balíčku Koupací týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu.

Balíček 6

Cena balíčku Ozdravný týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, v rámci polopenze 1 x slavnostní večeři s hudbou, odborné lékařské vyšetření, 10 léčebných procedur (tangentor, uhličité koupele, slatinné zábaly, inhalace, galvanizační ošetření, masáž, rehabilitační tělocvik, aquagymnastika, oční a zubařské vyšetření).

Balíček 7

Cena balíčku Aqua-relaxační pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x léčebnou masáž (15 min.).

POLOHA

hotel v centru města je propojen zahradou s termálním areálem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, výtah, hotel. trezor, letní terasa, zahrada, Wellness ostrov (krytý bazén s termální vodou, parní sauna, infrasauna, solná lázeň), lázeňské procedury, pro děti - hřiště, postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard a Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky (cena na vyžádání), župan, telefon, trezor, minibar, LCD-TV; Standard plus navíc: klimatizace, LAN internet. V přízemí 4 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - vyběr z menu), možnost dietního stravování.

Balíček 1

Aqua Romantika: 2x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzi, 3x vstup do termálních lázní, vstup do wellness, 1x medový masáž pro osobu, 1x malou lahev sektu.

Balíček 2

Koupací dny: 3x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, 3x vstup do termálních lázní, vstup do wellness.

Základní cena zahrnuje

  • 2x, 3x, 4x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), každodenní neomezený vstup do termálních lázní, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Mosonmagyaróvár

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aqua Hotel Termál ***
Všechny zájezdy do  Aqua Hotel Termál

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 460 265
dnes zavřeno

Hodnocení

31. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 9 recenzí


Jaroslav53 listopad 2019
Prodloužený víkend v termálech Mosonmagyaróvár. Čtyři dny pohodového relaxu napojením hotelového ubytování s lázeňským komplexem... celá recenze


Alena srpen 2019
Hodnocní. Spokojenost, vše odpovídající kategorii hotelu, čisto , překvapivě klimatizováno.Perzonál vstřícný, recepce jazykově vybavená. Str... celá recenze


Helena červenec 2019
Lepší než u moře - slova vnoučat. Pobyt - hotel, jeho umístění, stravování, personál, navíc krásné dny- vše na jedničku!... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

AQUA hotel TERMÁL
    Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

Cena
5 525 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 460 265

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 525 Kč
příplatek za balkon - celá ubytovací jednotka
0
465 Kč
příplatek za garáž - celá ubytovací jednotka
0
195 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč