Chata DOLOMIA

Itálie, Benátsko (Veneto), Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba / Marmolada, Sella Ronda

Chata DOLOMIA

  Itálie, Benátsko (Veneto), Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba / Marmolada, Sella Ronda
Ubytovani

Chata se nachází pod nejvyšší horou Dolomit - Marmoladou, v malebném prostředí jezera Fedaia. K dispozici má 24 pokojů, které jsou zařízené v horském stylu a odpovídají kategorii hotelu. Jedná se o místo, kam se klienti rádi vracejí nejen díky romantickému prostředí, ale také výborné italské kuchyni, kterou připravuje sám majitel Giuseppe.

Vybavení objektu

recepce s barem, hotelová restaurace s panoramatickým výhledem, herna (šipky), společenská místnost s pecí, Wi-Fi připojení zdarma na celé chatě, výtah, parkoviště

Vybavení pokojů

koupelna, fén, SAT-TV, lůžkoviny a ručníky, balkón nebo terasa

Stravování

polopenze:

  • snídaně - bufetové
  • večeře - servírované výběr ze 3 menu, salátový bufet, dezert
Vzdálenost od centra

12 km do centra Canazei

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • parkovací místo (dle obsazenosti)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • pobytovou taxu
Povinné příplatky
  • pobytová taxa cca 1 €/osoba/den

Informace o zájezdu

Pořadatel: FEDE, s.r.o., IČ 64939308.
Lokalita dle pořadatele: Arabba / Marmolada, Marmolada

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 696 629
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací