Gravity Sahl Hasheesh

  Egypt, Hurghada

Gravity Sahl Hasheesh

    Egypt, Hurghada
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Umístění:
Novější hotel dříve známý jako 'Ocean Breeze' se nachází přímo na soukromé, mírně se svažující písečné pláži Sahl Hasheesh Bay.

Centrum Hurghady je vzdáleno cca 28 km a letiště cca 25 km.
Vybavení:
Velkoryse vybudovaný hotel se nachází na rozlehlém hotelovém areálu s dostatkem prostoru. 439 pokojů je rozmístěno v 6-ti patrové hlavní budově, stejně jako bungalovy a vily. K dispozici je lobby s recepcí a lobby bar s terasou. Dále zde naleznete malé obchůdky, bankomat, hlavní restaurace a různé tématické la carte restaurace (mexická, čínská, italská, brazilská, japonská kuchyně), sushi bar, ledový bar, irská hospoda a několik barů.

Ve svěžím a krásně navrženém venkovním areálu najdete bazénovou část skládající se z 5 sladkovodních bazénů, 1 vyhřívaného bazénu v zimě a bazénu s mořskou vodou přímo na pláži. Je zde také amfiteátr a lázně. Lehátka, polštáře, osušky a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.
Wi-Fi je k dispozici za poplatek.
Pokoj, místnost:
Prostorné standardní pokoje mají cca 45 m2 a jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní TV, klimatizací, bezpečnostní schránkou, minibarem (denně doplňovaný vodou), příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, balkonem/terasou s bazénem (dvoulůžkový pokoj /EZ) nebo výhled na moře (DZM/EZM).
Junior suity (DZJ/EZJ) mají stejné základní vybavení a další posezení.
Rodinná apartmá s výhledem na moře (FSM) nebo bez výhledu na moře (FSU) mají obývací část a 2 ložnice a 2 koupelny.
Sport a zábava:
Posilovna, plážový volejbal, šipky, vodní pólo, aerobik, stolní tenis, kulečník; Animace a zábava během dne a večer živá hudba.

Za poplatek: procedury v lázních, kadeřnictví, hammam, sauna, parní lázeň, jacuzzi, vodní sporty na pláži u místních poskytovatelů.
Děti:
Miniklub pro děti od 4-12 let, hřiště, dětský bazén, minidiskotéka.
All inclusive:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední svačiny s dortem a zmrzlinou, rozlévané místní alkoholické a nealkoholické nápoje a káva, čaj od 10 do 24 hodin. 3x týdně večeře v jedné z la carte restaurací. V restauracích a barech je vyžadováno vhodné oblečení. Nošení all inclusive náramku je povinné.
Upozornění:
V Egyptě je povinná vízová povinnost. Aby bylo možné získat vízum, musí být vstupní doklad (doporučujeme cestovní pas) platný 6 měsíců po skončení cesty. Vstupní vízum do Egypta není zahrnuto v ceně zájezdu. Vydání víza před vstupem přes Egypt. Jako český turista obdržíte vízum při příletu na egyptské letiště (25 USD / vízová nálepka přibližně 22 EUR). Na místě je k dispozici vízová služba. 28 € - / os. a zahrnuje vízum včetně zpracování a razítka, což šetří čas při vstupu.
Pobyt v hotelu:
V RED SEA HOTELS je pozdní check-out, což znamená, že hotelový pokoj a objednané jídlo máte k dispozici, dokud nebude vyzvednuto.
Ve všech ostatních hotelech končí hotelová služba v poledne posledního dne pobytu v hotelu. CK má pro některé hotely zvláštní předpisy, nutné se zeptat.
Cestování s omezenou pohyblivostí:
Vezměte prosím na vědomí, že naše hotelové nabídky obecně nejsou vhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Pokud však máte zájem, rádi poskytneme další informace pro vaše osobní potřeby.

Základní cena zahrnuje

  • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Pořadatel: ETI (Express Travel Interational GmbH), IČ 6977189.
Lokalita dle pořadatele: Hurghada, Sahl Hasheesh
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gravity Hotel Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 522 186
dnes 8–19 h

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Egypt - více informací

Nezávazná objednávka

Číslo zájezdu: 2 522 186

Zájezd

1. až 3. osoba (minimálně 3 osoby)
2
34 493 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
828 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč