Termín:
25. 8. – 1. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
9 058
(350 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

na pokojnejšom mieste v blízkosti centra a starobylého prístavného kanála Porto Canale, ktorý vybudoval Leonardo da Vinci. Okrem histórie letovisko ponúka aj moderné hotely, obchody, reštaurácie, bary, športové zariadenia a predovšetkým dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody, modré more a príjemnú atmosféru. Pri hoteli je veľký park s množstvom zelene a mnohými ihriskami.

Popis a vybavenie

komfortný päťposchodový elegantný hotel, s recepciou, výťahom, klimatizovanou reštauráciou, barom s vonkajšou terasou, záhradou s detským ihriskom, požičovňa bicyklov (bezplatne), parkovisko, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch.

Ubytovanie

pekné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (môže byť poschodová posteľ), klimatizácia, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV-SAT, WiFi, trezor, minibar, balkón. Izby s výhľadom na more sú za príplatok.

Stravovanie

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov, večere – hlavné jedlo výber z menu, šalátový bufet. Nápoje k večeri/obedu – v cene (0,5 l vody + 0,25 l vína/os.). Za príplatok možno doobjednať obedy.

Šport a zábava

pre hotelových hostí je bezplatný neobmedzený vstup do vodného parku „Diamanti Beach Village“ (od 16.6. do 08.9.), vzdialený asi 100 m od hotela, priamo na pláži – 2 bazény, tobogány, bar a reštaurácia, animácie, detský kútik.

Pláž

vzdialená 150 m, súkromná piesková (s plážovým servisom za poplatok na mieste).

Povinné platby (na mieste)

• pobytový poplatok 10,5 €/os. nad 14 r.

Poznámky

• nástup možný každý deň – minimálny pobyt 5 nocí

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• 7x ubytovanie • 7x polpenzia vrátane nápojov k večeri • klimatizácia • neobmedzený vstup do vodného parku • asistenčné služby v češtine

Základní cena nezahrnuje

• izba s výhľadom na more 62 € • obedy 80 €/osoba • detská postieľka do 2 r. 42 € (na vyžiadanie vopred) • malý pes 21 €

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře ELIT-Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Rondinella ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Všechny zájezdy do Hotel Rondinella

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.