Termín:
19. 9. – 22. 9. 2019
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha 7:10
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody

Nechte se okouzlit historickým a uměleckým dědictvím a poznejte kouzlo romantické atmosféry. Kompletní balíček eurovíkendu do Paříže.

Popis eurovíkendu

Nechte se okouzlit historickým a uměleckým dědictvím a poznejte kouzlo romantické atmosféry. Kompletní balíček eurovíkendu do Paříže.

Program zájezdu

PROGRAM 4 DENNÍHO ZÁJEZDU

1.DEN

 • přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) v dopoledních hodinách s českým průvodcem po trase: Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel …), během okružní jízdy krátké přestávky. Po okruhu ubytování a informační schůzka v hotelu.

Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Dopoledne procházka s průvodcem malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur...Odpoledne volno, pro zájemce možnost zajištění prohlídky Louvre s místním průvodcem. Ve večerních hodinách možnost projížďky lodí po Seině (cca 1 hod.) s doprovodem průvodce (fakultativně).

3.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Autobusový výlet do Versailles, rezidence francouzských králů (fakultativně). Prohlídka interiérů zámku s autorizovaným českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby. Po návratu do Paříže individuální volno.

4.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Volný program. Pro zájemce krátká procházka – dohoda na místě s průvodcem. Transfer na letiště, odlet do Prahy v odpoledních nebo ve večerních hodinách.

Nebo: Pro zájemce procházka po trase Cité (Notre Dame a okolí), Ile St. Louis, Marais (Place des Vosges – jedno z nejkrásnějších náměstí Paříže).

PROGRAM 5 DENNÍHO ZÁJEZDU (27.4.-.1.5.2019)

1.DEN

 • přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) v dopoledních hodinách s českým průvodcem po trase: Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel …), během okružní jízdy krátké přestávky. Po okruhu ubytování a informační schůzka v hotelu.

Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Autobusový výlet do Versailles, rezidence francouzských králů (fakultativně). Prohlídka interiérů zámku s autorizovaným českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby. Po návratu do Paříže individuální volno. Ve večerních hodinách možnost projížďky lodí po Seině (cca 1 hod.) s doprovodem průvodce (fakultativně).

3.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce pěší procházka s průvodcem po trase: Hotel de Ville, Centre G.Pompidou, Les Halles, Palais Royal, Tuileries ... Odpoledne individuální volno – možnost návštěvy nejslavnějšího muzea Paříže – Louvre.

4.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Dopoledne volno k návštěvě Tour Eiffel. Odpoledne procházka s průvodcem malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur..., pro zájemce možnost zajištění večeře v místní restauraci.

5.DEN

 • snídaně. V ranních hodinách informační schůzka na recepci hotelu. Volný program. Pro zájemce procházka po trase Cité (Notre Dame a okolí), Ile St. Louis, Marais (Place des Vosges – jedno z nejkrásnějších náměstí Paříže). Transfer na letiště, odlet do Prahy v odpoledních nebo ve večerních hodinách.

Po domluvě s průvodcem na místě v průběhu zájezdů pro zájemce možnost zajištění:

 • návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/ Lido/ Crazy Horse)
 • projížďky lodí po Seině s večeří a živou hudbou (cca 2,5 hod.)
 • vstupenek (např. Louvre, Disney, muzeum voskových figurin – Grévin …)
 • prohlídky Louvre s českým průvodcem

Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby

a) Plavba po Seině 270,-Kč*

Chcete si vychutnat krásu Paříže trochu jinak? Vidět její památky z jiného úhlu pohledu? Pak je tento výlet právě pro Vás! V průběhu hodinové plavby po Seině Vám neunikne žádná z pařížských pamětihodností.

kód rezervace S 3699AA (kdykoliv v průběhu zájezdu, délka trvání cca 1 h.)

b) Panoramatický autobusový okruh Paříží 1100,-Kč*

V průběhu panoramatického okruhu Paříží uvidíte známá místa jako je náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Operu, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Musée d´Orsay, Invalidovnu, Tours Eiffel a další. To vše s výkladem odborného česky hovořícího průvodce.

kód rezervace S3699AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

c) Výlet do Versailles, včetně vstupu do zámku a zahrad 1 900,-Kč*

Vydáme se do někdejší residence francouzských králů - zámku a zahrad Versailles. Navštívíme interiér zámku, projdeme se v překrásných rozlehlých zámeckých zahradách a v hlavní sezoně můžeme zhlédnout i fontánové představení za doprovodu dobové hudby (červen - říjen). To vše za účasti česky hovořícího průvodce. Z důvodu nutné rezervace přesného počtu zájemců o prohlídku zámku, je nutné si tento výlet koupit nejpozději týden před odletem z Prahy.

kód rezervace S 3699AC (minimální počet zájemců pro realizaci: 20)

BALÍČKY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

S 3699AD Balíček A+B 1 200,-Kč*

S 3699AE Balíček A+C 2 050,-Kč*

S 3699AF Balíček A+B+C 3 000,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Hotel

Hotel Atypik NNN

hotel se nachází v části Clichy. V blízkosti zastávka metra (Mairie de Clichy) se spojením do Montmartre, k Champs Elysées a k Invalidovně. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody. K vybavení patří bar a wellness centrum. WiFi. K vybavení dvoulůžkových pokojů patří vana nebo sprcha, WC. Snídaně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku Praha – Paříž – Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfer letiště – hotel – letiště
  • 3 nebo 4 noci (dle výběru termínu) se snídaní ve vybraném hotelu.
  • česky mluvící průvodce CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
  • procházka malebnými uličkami Montmartu s českým průvodcem zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann CZ, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Paříž a okolí
 • Místo dle CK: Paříž
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Atypik
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Atypik

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.