PENZION ONYX - Rekreační pobyt - Lednice

Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice

PENZION ONYX - Rekreační pobyt - Lednice

  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice
Číslo zájezdu: 1 569 893
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Penzion má vlastní parkoviště, restauraci, salonek a vinný sklípek s kapacitou 65 osob přímo v areálu. V letních měsících mohou hosté využít možnosti posezení na venkovní terase. Restauraci a vinný sklípek penzionu využíváme na předem dohodnuté akce a kulturní akce. Dominantou letní terasy je velký krb s udírnou, kde jsou pro hosty připravovány zajímavé gastronomické speciality, posezení u cimbálu, degustace vína. V areálu penzionu lze pořádat firemní akce, školení, oslavy, svatby, narozeniny a pod. Penzion je vhodný, především v letních měsících, pro rodinnou dovolenou, akce pro cykloturisty, ale také pro milovníky dobrého vína, gastronomických specialit a folklóru.

V nejbližším okolí se nachází Lednicko-valtický areál – nádherné zámky, obklopené rozlehlými zahradami. Od roku1996 je součástí světového a kulturního dědictví UNESCO.

Ubytování

V jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích standard a dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích lux s vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), TV/SAT a připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje lux mají na pokoji ledničku, nový nábytek a rekonstruované koupelny.

Letní popis

V letních měsících mohou hosté využít venkovního posezení na terase při degustaci vína, cimbálové muzice či gastronomických specialitách připravovaných ve velkém krbu s udírnou.

Zimní popis

Když zamrznou rybníky, určitě vás zláká bruslení na přírodním ledě, zároveň se můžete pokochat krásou přírody i památek. Bruslení je možné například na zámeckém rybníce a na Mlýnském rybníce Apollo. Zámecký park je otevřen celoročně, navštivte proto Lednici v tuto netradiční dobu, určitě se pokocháte zajímavými zimními scenériemi.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Rekreační pobyt

  Cena za osobu s vlastní stravou. Pokoj musí být vždy plně obsazen.

  Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobyt se psem
  • Snídaně dospělý
  • Snídaně dítě do 8 let
  • Večeře dospělý
  • Večeře dítě do 8 let
  • Dětská postýlka
  • Rekreační poplatek
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Jižní Morava
 • Místo dle CK: Lednice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Onyx (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Penzion Onyx

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 569 893
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

PENZION ONYX - Rekreační pobyt - Lednice
  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice

Cena
4 900 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 569 893

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 900 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
2 800 Kč