Termín:
25. 4. – 28. 4. 2019
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Tyrolsko, obec Tux – Lanersbach

Popis

Rodinný penzion, parkování u domu ZDARMA, možnost parkování v garáži (poplatek 5,- € / den, rezervace nutná co nejdříve), vysokorychlostní připojení na internet, lyžárna s vyhřívanými držáky na lyž. obuv, solárium, místnost pro semináře do 20 os., vč. technického vybavení, 100 m2 zábavy pro děti (stolní tenis, TV + Sony Playstation, stolní fotbal, další hry a zábava), skibus: ANO, 50 m od domu (velká síť skibusů v oblasti)

Ubytování

2 lůžkový pokoj (standard) s vl. soc. zařízením, balkon, fén, trezor, SAT – TV, rádiobudík, telefon

2 lůžkový pokoj s možností přistýlky (komfort)
zahrnuje kromě stejného vybavení (viz pokoj standard) navíc pohodlný kout k posezení. Pokoje komfort jsou také prostornější. Příplatek za tento pokoj je 210,-Kč, osoba, den.

Sport a zábava

Lyžování: Finkenberg, Penken Rastkogel, Eggalm - 9km, ledovec Hintertux 3,5km

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na osobu a pobyt s polopenzí

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh v zahraničí (LVZ) pojištění komplexní, vč. LVZ , povinný příplatek - pobytová taxa 1,50 € / os. starší 15 let / den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čestyl, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Tyrolsko

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Walter Rosengarten ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 3500 m

Všechny zájezdy do Penzion Walter Rosengarten

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.


Penzion WALTER ***

Číslo zájezdu: 1059923
Rakousko, Rakouské ledovce, Tyrolsko, Zillertal, Hintertux (ledovec) - Zillertal 3000, Tux