RESORT RELAX

  Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno

5/5

RESORT RELAX

    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

Hlavní budova - 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, LCD/TV, Wi-Fi, trezor, fén, minibar. Přistýlky - přenosné skládací lůžko. Některé pokoje mají balkon. Jejich dostupnost je nutné nejprve ověřit na prodejním dispečinku. Poplatek ve výši 300 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

STRAVA

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu Při obsazenosti nižší jak 10 osob je snídaně servírovaná.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TIPY NA VÝLETY Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorech Wellness Hotelu Frymburk. - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld - VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum - Hrad Rožmberk - Plešné jezero - Čertova stěna - Schwarzenberský plavební kanál IN-LINE STEZKA z Lipna nad Vltavou do Frymburku a pak do Vřesné je jedním z nejlepších terénů. Nyní měří zhruba 13,5 km. Osmikilometrová část trasy z Lipna do Frymburku je navíc celá osvětlená a umožňuje i večerní bruslení. Většina trasy je sjízdná a vhodná pro všechny bruslaře - od dětí, začátečníků až po profíky. RYBAŘENÍ NA LIPNĚ Lipenské jezero, 4870 ha, průměrná hloubka 7m. Lipenské vody jsou bohatou zásobárnou nejrůznějších druhů ryb (kapr, candát, štika, pstruh, úhoř, okoun, a čím dál více se rozšiřující sumec). RYBOLOV: revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha)správce revíru ČRS České BudějoviceInformace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454 Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel zajistí (předem po dohodě) sedmimístnou Caravellou transport (z nádraží, z přívozu nebo z nevydařeného výletu). Součástí Caravelly je přívěs, takže lze přepravit téměř vše (zavazadla, kola, surfy aj.) Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.

DÍTĚ

Dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

KOUPÁNÍ

WELLNESS SPA - Hotelový vnitřní bazén, saunový svět. Jezero LIPNO s hotelovou písečnou pláží a víceúčelovým hřištěm - u hotelu. Díky své rozloze a nadmořské výšce patří v ČR Lipno mezi nejlepší lokality vhodné pro windsurfing.

PARKOVÁNÍ

První den 100 Kč, další dny 50 Kč/auto/den.

POBYT SE ZVÍŘETEM

350 Kč/den cena zahrnuje servis domácím mazlíčkům (deka, misky, pamlsek na uvítání)

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 16:00 hod do 18:00 hod a večeře v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. NEKUŘÁCKÝ HOTEL.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX LIPNO 3 dny/2 noci, nástup libovolný
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu) - 2x 1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool) - sleva 10% na masáže BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - úschova kol Nelze neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX LIPNO 4 dny/3 noci, nástup libovolný
- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu) - 2x 1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool) - Sleva 10% na masáže BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - úschova kol Nelze neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX LIPNO 8 dnů/7 nocí, nástup libovolný
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu) - 6x1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool) - Sleva 10% na masáže BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - úschova kol Nelze neobsazené lůžko v pokoji.

CELKOVÁ KAPACITA

64 lůžek + 38 přistýlek

REKREAČNÍ POPLATEK

21 Kč/osoba /noc

AKČNÍ NABÍDKA

RESORT RELAX - stále se rozvíjející areál na břehu Lipna s novým WELLNESS CENTREM.

PROČ K NÁM ?

Komfortní ubytování * kvalitní služby * hotel přímo na břehu Lipna * možnost aktivního vyžití pro celou rodinu po celý rok * nové wellness centrum s bazénem

VYBAVENÍ

Restaurace, venkovní terasa s výhledem na jezero, Gril Bar Regata, výtah, Wi-Fi v celém hotelu, párty stan, hotelová písečná pláž s vlastním přístavištěm, lehátky a plážovým barem, motorové čluny, paddle boardy, mořské kajaky, otevřené ohniště s možností grilování, travnaté hřiště, pétanque hřiště, sauna na pláži, beach volejbal, plážový badminton, dětské hřiště, in-line brusle, horská kola, elektrokola, koloběžky nordic walking hole, pronájem motorové lodě s kapitánem. Hotel disponuje vlastními plavidly. WELLNESS SPA - nerezový bazén, venkovní vířivka, saunový svět (finská, parní a bio, ochlazovací sprchy, venkovní bazén), odpočinková zóna, wellness bar, masáže.

POLOHA

Hotel je situován v turisticky atraktivní oblasti, na břehu přehrady Lipno. Dolní Vltavice je místní část obce Černá v Pošumaví a nachází se na levém břehu Lipna. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky, vodních sportů, pěší turistiky, přírody, místních tradic a historie. Lipensko je ideální pro klidnou dovolenou uprostřed krásné přírody, aktivní dovolenou na kolech a zážitkovou až adrenalinovou dovolenou díky zajímavé nabídce aktivit

PŘÍJEZD AUTEM

Doporučujeme dopravu autem. GPS: 48°41'53.610??N, 14°4'37.157??E

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusová zastávka Černá v Pošumaví - 5km Hotel zajistí (předem po dohodě) sedmimístnou Caravellou transport (z nádraží, z přívozu).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlaková zastávka Černá v Pošumaví - 5km. Hotel zajistí (předem po dohodě) sedmimístnou Caravellou transport (z nádraží, z přívozu).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Lipno
  • Místo dle CK: Dolní Vltavice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Relax ****

Všechny zájezdy do  Hotel Relax

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 445 795
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

5/ 5 1 recenzí

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-resort-relax-ceske-prehrady-cesko-z1445795/1197494681/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Nezávazná objednávka

RESORT RELAX
    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno

Cena
5 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 445 795

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 690 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč