Vila Fraňo

  Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Trpanj

5/5

Vila Fraňo

    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Trpanj
Číslo zájezdu: 2 044 818
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

nachází v klidné rezidenční zóně cca 400 m od centra letoviska, několik krásných pláží je vzdáleno od vily 200-400 metrů

Ubytování

apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi pro 4-6 osob s vlastním soc. zařízením (SWC), kuchyňským koutem, TV, Wi-Fi (zdarma) a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také pokoje pro 2-3 osoby s klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den), ledničkou, vlastním soc. zařízením a balkónem.

Vybavení

parkování bezplatně přímo u vily

Stravování

vlastní, možnost zajištění polopenzí v restauraci v centru letoviska (cca 300 m), servírované snídaně a večeře (výběr z několika menu)

Pláž

v blízkosti vily hned několika oblázkových a kamenných pláží v příjemném parku poloostrova (vzdálenost 200-400 m). Pláže ocení ti, kteří vyhledávají malé, přírodní, nepřelidněné pláže. Na okraji letoviska je vyhledávaná pláž s léčivými přírodními bahny.

Stravování

vlastní, možnost zajištění polopenzí v restauraci v centru letoviska (cca 300 m), servírované snídaně a večeře (výběr z několika menu)

GPS

TRASA CESTY: přes Rakousko - Brno, Vídeň, Graz, Maribor, Zagreb, Ploče přístav -směr Trpaj-přístav // nebo přes Maďarsko - Brno,Bratislava, Csorna, Szombathely, Zagreb, Ploče NEBO LZE TAKÉ POKRAČOVAT BEZ TRAJEKTU PO TRASE PLOČE, NEUM, STON, TRPANJADRESA VILY FRAŇO:Frano MatkovicPut Zaborca 320240 Trpanj CROATIA KLIENTI CESTUJÍCÍ DO LETOVISKA TRPANJ CESTUJÍ TRAJEKTEM Z PŘÍSTAVU V PLOČE - DO PŘÍSTAVU TRPANJ - je dobré kontaktovat majitele vily pana Fraňa o čase dojezdu trajektu do Trpanje, aby Vás případně očekával !!

Plážový servis

v blízkosti vily hned několika oblázkových a kamenných pláží v příjemném parku poloostrova (vzdálenost 200-400 m). Pláže ocení ti, kteří vyhledávají malé, přírodní, nepřelidněné pláže. Na okraji letoviska je vyhledávaná pláž s léčivými přírodními bahny.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autokarem, 7 x ubytování, stravu (viz tabulka), asistence delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatky viz tabulka, příplatky viz tabulka, pobytové taxy (platí se na místě) + 1,5 Euro/dosp.os./noc, děti 12-18 let 0,7 Euro/noc, děti do 12-ti let neplatílet 50 % a děti do 12-ti let zdarma

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu autokarem, 7 x ubytování, stravu (viz tabulka), asistence delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BON TON, s.r.o., IČ 25390589.
Lokalita dle pořadatele: Pelješac, Trpanj
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 044 818
dnes 12–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Jižní Dalmácie

5/ 5 2 recenzí


Janča srpen 2019
Dovolená 2019. Ubytování bylo super,domácí velice milí,laskaví,každý den se nás ptali,jestli je vše v pořádku.Co nás dostalo,byla forma polopenze... celá recenze


Radek květen 2018
Trpjan. Krasna dovolena na zacatku sezony... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila Fraňo
    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Trpanj

Cena od
11 305 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 044 818

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
10 490 Kč
povinný příplatek za polopenzi - osoba
2
3 360 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě
0
2 240 Kč
povinný příplatek za autobusovou dopravu - obousměrná - osoba
2
2 400 Kč
povinný palivový příplatek - osoba
2
300 Kč

Pojištění

samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
2
270 Kč