Last Minute Řecko

Jeďte s námi do Řecka na vysněnou dovolenou za výhodné ceny Last Minute. Země patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a naleznete zde desítky nezapomenutelných ostrovů. Zvolte si – Krétu, Rhodos, Zakynthos či Korfu. Nebo se vydejte na pevninu – Olympskou riviéru, Chalkidiki nebo Peloponés a obdivujte pláže i památky.


Poslední recenze Řecko

Hotel Gaia Village ***, Řecko, Kos, Tigaki
4
20. 10. 2019 | Lucie
Datum pobytu: květen 2019

4/5 - Skvělé
Vynikající hotel zaměřený na ty nejmenší. Rozhodně doporučuji pro rodiny s dětmi. nebudete zklamaní. celá recenze
Ammos Resort ****, Řecko, Kos, Mastichari
4
20. 10. 2019 | Lucie
Datum pobytu: květen 2019

4/5 - Skvělé
Pokud hledáte klidný, malý hotel, kde si užijete zaslouženého relaxu. Doporučuji právě tento hotel. Jelikož je zde kapacita pouze 100 pokojů, není zde nouze o klid a pohodu.. celá recenze
Euro Village Achilleas ****, Řecko, Kos, Mastichari
3
20. 10. 2019 | Lucie
Datum pobytu: květen 2019

3/5 - Průměr
Průměrný hotel, spíše klidnější stylu pro starší rodiny. Vyžití pro děti není veliké . celá recenze

Řecko

  • hlavní město: Atény
  • měna: 1 Euro (€)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Řecko je zemí ležící na jižním výběžku Balkánského poloostrova mezi Jónským, Středozemním a Egejským mořem. Zahrnuje pevninskou část a mnoho ostrovů, které zaujímají pětinu celkové rozlohy státu. Právě ostrovy jsou nejatraktivnějším cílem dovolených českých turistů. Řecko položilo základy k evropské civilizaci. Starověcí Řekové založili olympijské hry, základní matematické principy, umění a filosofii. Velká část antického umění a architektury se dochovala dodnes a historické skvosty na každém kroku si můžete prohlédnout na vlastní oči.

Zejména v hlavní sezóně můžete využít nespočet výhodných Last Minute zájezdů do Řecka. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat z bohaté nabídky First minute zájezdů do Řecka.  

Více informací naleznete na stránce Dovolená Řecko.