GOETHE SPA & MEDICAL HOTEL - Krátkodobý pobyt Vital 3 noci (ne-pá) - Františkovy Lázně

Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

3/5

GOETHE SPA & MEDICAL HOTEL - Krátkodobý pobyt Vital 3 noci (ne-pá) - Františkovy Lázně

  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Popis

Nahlédněte do vstupní haly s recepcí a příjemným posezením a během chvíle se tu budete cítit jako doma. Hotel nabízí různé typy pobytů osvědčené dlouholetou tradicí za výhodné ceny. Některé z útulných pokojů vám umožní nádherný pohled na celou promenádu. V případě, že dostanete chuť na něco sladkého nebo dobrého, můžete si zaskočit vedle do kavárny „Markétka” nebo restaurace „U Fausta”. V hotelu je léčebné oddělení a lékař, hotel má přímé propojení s lázeňským hotelem Savoy (léčebné oddělení, kavárna), internetový koutek, denní tisk, knihovna, fitness koutek, půjčovna jízdních kol a nordic walking holí, praní a žehlení prádla, nabídka kulturních a výletních programů. Léčí se zde nemoci srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče, v nabídce máme také velmi oblíbené wellness pobyty.

V nejbližším okolí se nachází Františkovy Lázně – františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a v roce 1807 jim byl úředně přiznán název Františkovy Lázně. Pojmenovány jsou podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele.

Ubytování

Jednolůžkový pokoj standard je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem nebo vanou, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi.. Pokoje jsou s výhledem do vnitřního dvora. Velikost pokoje 10–12 m2 a velikost postelí 90×200 cm.
Dvoulůžkový pokoj standard je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do vnitřního dvora. Velikost pokoje 15–20 m2 a velikost postelí 2× 90×200 cm.
Jednolůžkový pokoj comfort je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 13–20 m2 a velikost postelí 90×200 cm.
Dvoulůžkový pokoj comfort je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem nebo vanou, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 20–30 m2 a velikost postelí 2× 90×200 cm.
Jednolůžkový pokoj comfort plus je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 10–20 m2 a velikost postelí 90×200 cm.
Dvoulůžkový pokoj comfort plus je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchovým koutem, zrcadlem a WC), trezorem, TV, připojením k internetu přes Wi-Fi. Pokoje jsou s výhledem do klidné lázeňské ulice, některé pokoje disponují balkonem. Velikost pokoje 15–30 m2 a velikost postelí 2× 90×200 cm.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 45 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro pobyty Lehká léčebná kúra relax, Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra, Intensive – Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra, Intenzivní lymfový týden a Seniorský pobyt na 4 a 5 nocí.

Základní cena zahrnuje

  • Krátkodobý pobyt Vital 3 noci (ne-pá)
  • polopenze (snídaně formou bufetů, večeře servírované – výběr ze 3 hlavních jídel + saláty z rautu) vstup do sauny 1× aroma částečná masáž (20 min.) 1× oxygenoterapie volný vstup na živou hudební produkci do Lobby baru Hotelu Savoy volný vstup na taneční večery v hotelu Savoy
  • Cena na osobu / 3 noci s polopenzí a programem.
  • Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 45 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro pobyty Lehká léčebná kúra relax, Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra, Intensive – Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra, Intenzivní lymfový týden a Seniorský pobyt na 4 a 5 nocí.

Základní cena nezahrnuje

  • Dětská postýlka
  • Parkování (na vyžádání)
  • Pobyt se psem do 12 kg a max. 40 cm

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Františkovy Lázně

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

SPA HOTEL GOETHE ***
Všechny zájezdy do  SPA HOTEL GOETHE

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 595 026
dnes 8–19 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

3/ 5 2 recenzí

Andrea únor 2019
SPA HOTEL GOETHE ***, Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně
Hotel Goethe. Mariánské Lázně jsou mým 2. domovem a jezdíme sem již dvacet let. Hotel Goethe je v klidné oblasti a pokud jedete autem, tak není ... celá recenze

sokol říjen 2017
SPA HOTEL GOETHE ***, Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně
Hotel Goethe Mariánské Lázně - katastrofa. Chcete si obnovit vzpomínkly na rekreace ROH za totáče? Pak je hotel Goethe správná volba. Pár přežívajících soudruhů na recepci... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor